Wpisy

 • środa, 24 sierpnia 2016
  • Sztuka kłamstwa - 2014

    

   To jest niesamowite żeby taki płytki niby film nie był aż tak płytki. Ktoś kto podejdzie do tego nuda troszeczkę się może pomylić. Niby banalna akcja artysta umarł a tak naprawdę nie umarł i jego dzieła nabierają wartości. O tym wszyscy niby wiemy. A tu przekonujemy się naocznie. No ale wróćmy do filmu niby płytki a zawiera sentencje psychologiczne z życia, jakieś przemyślenia na ten temat. Trzeba się w to wsłuchać, bo nie spodziewamy się tego w tak banalnej niby historii. I film staje się taką lekką wisienką, która jest trochę interesująca. Przemyca trochę przemyśleń do tego obrazu co dodaje mu uroku.

    

   Ocena 6,5

   Wcale nie taki głupi

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 24 sierpnia 2016 06:56
 • wtorek, 23 sierpnia 2016
  • Piękna i Teczka - 2010

    

   Piękna i teczka lub Randki na zlecenie. Film, który można oglądać gdy jesteśmy zupełnie zdołowani, nie widzimy światełka w tunelu wówczas taki film zupełnie zamulający i do niczego, bo normalnie byśmy go nie oglądali przydaje się żeby się odstresować. Piękna laska dostaje pracę w banku, którą oczywiście wykonuje doskonale. Umawia się na randki z wszystkimi pracownikami, którymi są mężczyźni w garniturach. Ma to być tematem jej artykułu do czasopisma dla kobiet. Artykuł odnosi sukces a nasza laska zakochuje się w swoim szefie.

    

   Ocena 5,00

   Na stress

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 23 sierpnia 2016 18:07
 • poniedziałek, 22 sierpnia 2016
  • Red Lights - 2012

   Kto lubi ciekawe i troszkę magiczne filmy to pozycja dla niego. Margaret, która jest psychologiem wraz ze swoim pomocnikiem Tomem podróżuje po kraju i demaskuje różnego rodzaju osoby podające się za media. Na swojej drodze spotykają niewidomego Simona Silvera podającego się za medium doskonałe. Gdy umiera Margaret Tom postanawia sam wyjaśnić sprawę znanego spirytysty. Jak to się kończy? Trochę przewrotnie ale tego oczekujemy. Film do pełnego zrozumienia trzeba zobaczyć dwa razy. Jak nie lubię tego rodzaju obrazów, nie lubię się bać, to jest to pozycja warta rzucenia okiem.

    

   Ocena 7,00

   Dla wielbicieli gatunku

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 22 sierpnia 2016 07:42
 • sobota, 20 sierpnia 2016
  • Francuski minister - 2013

   Ciekawy temat scenariusza, czyli kuchnia polityczna. Ciekawe też jest to, że można zrealizować nawet ciekawy film o temacie jakim jest asystent ministra. Komu by się chciało robić taki film na dobrą sprawę? Temat trudny, nie chwytliwy a jednak. Oryginalny obraz, któremu warto się przyjrzeć bliżej. Za sam temat należy się plus. Smaczki to cytaty z Heraklita, które zdopingują nas do zobaczenia kto to taki i przeczytania o nim. Cóż fabuła jest nieskomplikowana. Młody Arthur dostaje posadę w ministerstwie jako asystent ministra spraw zagranicznych i oglądamy go jak radzi sobie w pracy. Na bieżąco są jakieś problemy i muszą rozwiązywać je asystenci. To właśnie jest pokazane w krzywym zwierciadle rzeczywistości.

    

   Ocena 6,5

   Ciekawy, dla dociekliwych

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 20 sierpnia 2016 07:47
 • czwartek, 18 sierpnia 2016
  • Strażnik - 2010

    

   Film niezły. Sean jest świadkiem morderstwa swej matki i próbuje jako już nastoletni młodzieniec znaleźć sprawców. Jest mścicielem jak to bywa w wielu filmach. Siedzi na posterunku policji i śledzi przestępców. I może się to wydawać nudne, bo temat oklepany. Tutaj jest ciut inaczej, i ciekawiej. Zwłaszcza na końcu. Dlatego warto to zobaczyć i się nie zniechęcać sztampowym scenariuszem.

    

   Ocena 6,8

   Nawet niezły

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 18 sierpnia 2016 13:03
 • wtorek, 16 sierpnia 2016
  • Kurs życia - 2014

    

   Spodziewałem się więcej od tego filmu ale sam nie wiem czego. Czuję niedosyt. Fabuła prosta.

   Darwan pochodzi z Indii. Jest uchodźcą politycznym. Pracuje prowadząc taksówkę w Nowym Jorku oraz będąc instruktorem nauki jazdy. Jedną z jego kursantek zostaje Wendy, recenzentka książek. Rozwodzi się ona z mężem i przechodzi trudne chwile. Zaprzyjaźnia się z Darwanem. Nie myślcie, że już będzie tak, że się połączą. To by było za proste i ładne. Jak jest to właśnie jest mój niedosyt. Nie udało się.

    

   Ocena 6,5

   Chciałem więcej

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 16 sierpnia 2016 18:58
 • poniedziałek, 15 sierpnia 2016
  • Matki panny młodej - 2014

    

   Jeśli masz czas i nie masz czego oglądać to to jest dla Ciebie film. Jenna wychodzi za mąż i chce przedtem odnaleźć swoją biologiczną matkę. Matka szybko się odnajduje i obie matki panny młodej, ta która ją wychowała i ta prawdziwa przygotowują jej ślub. Oczywiście rywalizują, co i jak ma się odbyć, co jeść, jaka ma być zastawa, melodia,  itd. O tym jest ten film. Na koniec się godzą i wszystko jest O.K.  Zerka się na ekran a czas leci, leci, leci... i film się kończy i godzinę i dwadzieścia dziewięć minut jesteś starszy i tyle....

    

   Ocena 5,00

   Dla zabicia czasu

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 15 sierpnia 2016 20:50
 • niedziela, 14 sierpnia 2016
  • Obsesja zemsty - 2015

    

   Wojna domowa w Kolumbii i kilku najemników gwałci młodą dziewczynę pod nieobecność matki. Widzi to dziadek i jego wnuk, który później przez całe życie przechodzi traumę. Matka nie może pogodzić się ze śmiercią córki i szuka sprawców na podstawie zdjęcia, które znalazła przy córce. Jej starania odnoszą skutek i doprowadzają do pomszczenia śmierci córki. Niestety prawda jest inna niż przypuszczała. To trzeba zobaczyć.Smutny i okrutny film, co się dzieje z człowiekiem mimo, że niby jest XX wiek. Hiszpańskie kino mnie zaskakuje.

    

   Ocena 7,00

   Warto zobaczyć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 14 sierpnia 2016 08:59
 • sobota, 13 sierpnia 2016
  • Palmy w śniegu - 2015

    

   Kilian wraz z bratem Jacobem wyruszają z Hiszpanii w poszukiwaniu pracy na odległą wyspę Bioko u wybrzeży Afryki.  Jest to kolonia Hiszpanii zwana Gwineą Hiszpańską.  Tam pracują wraz ze swoim ojcem na plantacji kakao. Młody Kilian zakochuje się z wzajemnością w pięknej murzynce Bisili. Niestety jest ona żonata, muszą swoje spotkania trzymać w tajemnicy. Kiedy wraca do domu na pogrzeb siostry, jego brat wraz z kolegami w pijackim upojeniu, gwałci jego wybrankę. Kilian ratuje brata przed zemstą plemienia, za ten czyn i wysyła go do domu, do Hiszpanii. Chce poślubić swą miłość, Bisilę, gdyż jako wolna kobieta ma do tego prawo. Jej mąż ginie w wyniku bójki gdy chciał zabić Jacobo. Dobremu zakończeniu przeszkadza historia. Gwinea wyzwala się spod jarzma Hiszpanów i muszą oni opuścić wyspę bez prawa powrotu. Kilian opuszcza wyspę, wraca do Hiszpanii i przyrzeka, że zawsze będzie miał Bisilę w sercu. Film o miłości dziejącej się na tle wyzwalającej się spod kolonializmu Afryki. Prawie 3 godziny mija jak z bicza strzelił i oglądałoby się dalej. Jest książka pod tym tytułem Luz Gabas, nie czytałem jej ale na pewno lepsza jeszcze niż film, bo tak z książkami jest.

    

   Ocena 8,00

   Warto obejrzeć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 13 sierpnia 2016 19:52
 • środa, 10 sierpnia 2016
  • Wstrząs - 2015

    

   Film, który wywołał u mnie efekt Łaaał, że nie wszystko w osławionej Ameryce jest tak O.K jak by się wydawało. Pokazuje jak do tej pory liga futbolu amerykańskiego ukrywała, że uderzenia we przysłowiowe łby zawodników powoduje ich chorobę.  Do tej pory liga zawarła umowy z byłymi zawodnikami o odszkodowanie. Film opowiada, jak doktor z Nigerii to odkrył i starał się o tym opowiedzieć światu, a przede wszystkim jak szkodliwy to sport. Film oparty na faktach. Ja naprawdę nie wiedziałem, że oni nie wiedzieli, że bicie w głowę raczej uderzenia w głowę są szkodliwe. Chyba brak im jest naszego chłopskiego rozumu, albo sami nigdy nie bili głową w mur. Ale Ci forsaci nigdy czegoś takiego przecież nie robią to i nie wiedzą, że to szkodliwe. Niech inni walą w mur jeśli to daje szmal.

    

   Ocena 7,5

   Warto obejrzeć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 10 sierpnia 2016 20:41
 • wtorek, 09 sierpnia 2016
  • Palacz - 2010

    

   Tytułowy bohater jest palaczem w kotłowni. Wyprowadził się z domu żeby nie przeszkadzać córce. Śpi i pisze w wolnych chwilach książkę w kotłowni. Czasami odwiedza go jego przyjaciel z czasów wojny, który spala u niego zwłoki mafijnych porachunków. Palacz jest weteranem wojny w Afganistanie i Bohaterem Związku Radzieckiego. Gdy przypadkiem odkrywa, że spalono jego córkę, bierze odwet na swoich przyjaciołach a obecnie mordercach córki.Kino raczej dla koneserów, bo zwykły oglądacz będzie zawiedziony wszystkim. Muzyką, akcją itd

    

   Ocena 7,00

   Warto zobaczyć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 09 sierpnia 2016 18:01
 • środa, 03 sierpnia 2016
  • Serena - 2014

    

   Totalny dramat a wszystko zaczynało się pięknie. I tak jak w życiu się skomplikowało. On piękny, ona piękna łączą się razem. On ma nieślubne dziecko, ona zazdrosna traci swoje. Nie może się z tym pogodzić i klops. A miało być tak pięknie i ładnie. Za sprawą przypadku człowiek sobie odmienia życie. Film wzruszający i mimo wszystko piękny. Do czego prowadzi zazdrość zobaczcie. Kto liczy na akcję i bitki po twarzach to niech nie ogląda, bo się srodze zawiedzie.

    

   Ocena 6,8

   Warto zobaczyć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 03 sierpnia 2016 09:50
 • wtorek, 02 sierpnia 2016
  • Pan Turner - 2014

    

   Dobrze, że ten film powstał jest pytanie czy w takiej formule. Dla widza, który nie interesuje sie sztuką będzie raczej miernym filmem z pięknymi zdjęciami i kilkoma interesującymi scenami zwłaszcza na pokazach sztuki w Akademii. Dla widza, który jest zainteresowany sztuką będzie trochę za mało. Gdzie są odniesienia do młodości czy do podróży malarza? Nie ma. Nie ma życiorysu a jest wyrwany kontekst. W sumie ostatnie lata. Gdyby na warsztat wziął to inny reżyser powstałby ciekawszy film. A tak jest to obraz usypiający dłużyzną scen, co powoduje jego ospałość czy raczej senność. Dla jednych zaleta dla mnie wada. Obraz powinien przybliżać malarstwo dla widza nie mającego o nim pojęcia, zwłaszcza Turnera jako prekursora następnej epoki a tak nie jest. To powinna być wisienka na torcie a jest jabłko. Dobra gra Timothy Spalla, i fantastyczne zdjęcia.

    

   Ocena 6,5

   Dla konesera

    

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 02 sierpnia 2016 08:16
 • sobota, 30 lipca 2016
  • Brahman Naman - 2016

    

   Był w latach siedemdziesiątych taki film "Lody na patyku" opowiadający o dorastaniu młodzieży i ten obraz jest kompletnie nieudaną kopią tamtego filmu. Tutaj koledzy od rozwiązywania krzyżówek marzą tylko o straceniu dziewictwa. Kompletnie bez wyczucia, bez smaku film którego nie warto było kręcić, może warto ale zmienić reżysera. Nie widziałem dawno filmu z Indii, który jest totalnym dnem. A lubię to kino. Niestety tam też tworzą knoty.

    

   Ocena 3,0

   Nie warto tracić czasu

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 30 lipca 2016 07:38
 • piątek, 29 lipca 2016
  • Tuż po weselu - 2006

    

   Jacob pracuje w sierocińcu w Indiach. Sierociniec jest na skraju upadku trzeba sponsorów. Jedzie do Danii, by zdobyć fundusze na ten cel. Tutaj sponsorem okazuje się facet, który jest mężem jego byłej dziewczyny, z którą kiedyś się rozstał. Zostaje zaproszony na ślub jego córki i tutaj okazuje się, że panna młoda to jego córka. Co dalej? Zobaczcie.  Doskonały dramat Skandynawski.

    

   Ocena 7,5

   Trzeba zobaczyć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 29 lipca 2016 17:50
 • poniedziałek, 25 lipca 2016
  • Nienawistna ósemka - 2015

    

   Powiem jedno: nigdy nie lubię krwi i tego typu obrazów w filmach ale co robi ten chłop, że te jego jatki tak dobrze się ogląda. Nie wiem. I to jest mistrzostwo reżysera. Mimo, że jest trochę nudno przez pół godziny, że jest to teatr to jest to dobry film i jak zwykle trzeba obejrzeć. Tutaj nie ma owijania w bawełnę i gdzie trzeba jest krew i akcja. Czas szybko leci i już koniec. Ośmiu ludzi zostaje stłoczonych w jednej knajpie na pustkowiu i musi przeczekać śnieżycę przez kilka dni. Wśród tych podróżnych są dwaj łowcy głów w tym jeden ze swoją aresztantką. Muszą jakoś przeczekać ale jak to zrobić jeśli przewidują, że stanie się coś złego. Zobaczcie sami jak zrobić z czegoś takiego dobry film.

    

   Ocena 7,2

   Trzeba obejrzeć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 25 lipca 2016 07:52
 • niedziela, 24 lipca 2016
  • Holiday - 2006

    

   Typowy film do oglądania na święta w grudniu. Typowo babski film, nawet zdobył nagrodę w 2007 roku. Ciepły, romantyczny, uroczy, kubeczek kawy śnieg za oknem ciepło w domku i ten film. To typowe kobiece słowa o tym filmie. Dwie kobiety są zdradzone przez facetów zamieniają się przed świętami mieszkaniami i przez dwa tygodnie znajdują nowych facetów. Nic dodać nic ująć.Wszystko dzieje się w filmie i to jest ta magia kina, bo w życiu tak nie jest.

    

   Ocena 7,00

   Dla kobiet

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 24 lipca 2016 10:01
 • piątek, 22 lipca 2016
  • Witajcie u mnie - 2014

    

   Zupełnie odjechany film i inny niż wszystkie i dlatego fajny. Nie wiem tylko z czego się ta Alice utrzymywała, może mi to umknęło. Dziwaczka, która od 11 lat nie wyłączyła telewizora stać ją na terapeutę i lekarstwa. Ledwo wstaje z łóżka i wygrywa 86 milionów dolarów kupuje sobie program w TV i opowiada w nim o sobie. Robi coś jak programy celebrytów tylko o sobie. Pokazuje można, można i tyle to jest O.K. Są tacy ludzie i fajny jest świat. Film nie do zaszufladkowania i to mi się podoba.

    

   Ocena 7,0

   Polecam

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 22 lipca 2016 06:57
 • wtorek, 19 lipca 2016
  • Płyń, życie! Vogue La Vie - 2014

    

   Dziewczyny a raczej kobiety, które przeszły raka piersi chcą stanąć do walki w zawodach wioślarskich. Wszyscy trenerzy odmawiają im pomocy, aż znajdują byłego wioślarza, który jest instruktorem nauki jazdy. I tak widzimy jak układają się relacji między nimi a trenerem, jak radzą sobie z chorobą i jak ocenia je społeczeństwo i rodzina. Film spokojny i warto go obejrzeć, bo dotyka nas gdy dopadnie nas choroba, bądź jako pacjenta, bądź jako rodzinę. Ja tam się nie nudziłem. Film jest pokrzepiający i można się uśmiechnąć. Kobiety pokazują jak należy brać życie a nie od razu załamka.

    

   Ocena 6,5

   Warto obejrzeć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 19 lipca 2016 13:28
  • Seria Niezgodna: Wierna - 2016

    

   Wiadomo, następna część trzeba obejrzeć. Niestety słabo i słabiutko. Nic porywającego. Fabułka taka sobie. Tris i "Cztery" wychodzą poza ogrodzenie, później wracają, bo tak naprawdę ludzie poza ogrodzeniem są tacy sami i chcą wykorzystać tych, którzy siedzą za murem. Taki człowieczy los. Tam gdzie są ludzie, tam każdy kręci jakiś interes dla siebie. Fu... Oglądalność zapewnia tylko to, że to jest dalszy ciąg całości, gdyby był to odrębny film trzeba, by było go zjechać z góry do dołu. A tak mają te kilka dolarów na plusie. Jeśli nie obejrzycie nic się nie stanie.

    

   Ocena 6,5

   Dalszy ciąg i trzeba rzucić okiem

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 19 lipca 2016 13:15
 • poniedziałek, 18 lipca 2016
  • Krwista czerwień - 2014

    

   Film kryminalny, nawet niezły wątek. Miłośnicy kryminałów będą zadowoleni. Alma paryska policjantka zostaje za swoje zachowanie zesłana na prowincję. Tutaj zajmuje się sprawą obciętej stopy znalezionej na plaży. Ciekawe jak taka stopa prowadzi do ujęcia zabójcy i znalezienia jeszcze jednej ofiary. Dla mnie laika to niezwykłe, dlatego słuchajcie uważnie. Z pomocą przychodzi koroner Cezar, który wszystko czyta z ciała ofiary.

    

   Ocena 6,0

   Można obejrzeć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 18 lipca 2016 08:18
 • piątek, 15 lipca 2016
  • Momentum - 2015

    

   Film będzie nie lada atrakcją dla chłopców lubiących strzelanki, bitki itd, czyli dla wszyskich, tktórzy chcą żeby coś się działo. Jest to pierwsza część, bo kończy się tak, że będzie następna. Kasy trochę producentom wskoczy. Jest skok na diamenty, jest i pytanie dlaczego nie diamenty są ważne a inne zawiniątko, które było w sejfie. Okazuje się, że senator planuje zamach i tam są jego szczegóły. To jest cel płatnego zabójcy, musi odzyskać ten filmik. Trochę nudne to wszystko dla mnie ale jak pisałem doskonałe dla lubiących akcje, spać się nie da.

    

   Ocena:6,0

   Dla chłopców

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 15 lipca 2016 11:03
 • środa, 13 lipca 2016
  • Christmas in Love - 2004

    

   Włoska komedia dedykowana podstarzałym mężom, którzy chcą przeżyć drugą młodość. Właśnie taki po pięćdziesiątce Guido spotyka się z trzydzieści lat młodszą panienką i myśli, że to nic złego. Jemu wolno. Gdy córka dwudziestokilkuletnia panienka przedstawia swojego narzeczonego starszego od niej o dwadzieścia lat Brada protestuje i postanawia zrobić wszystko żeby temu zapobiec. Drugi wątek tej komedii to małżeństwo po latach spotyka się znowu w kurorcie na świętach i jak to bywa schodzą się razem. Niestety mają już nowych partnerów i postanawiają tak pokierować sprawami żeby się oni zeszli. Najlepsza jest ostatnia scena filmu polecam.

    

   Ocena 6,0

   Takie sobie śmiechy

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 13 lipca 2016 08:16
 • niedziela, 03 lipca 2016
  • Magiczne lato 2012

   Kto jest na urlopie i ma czas, chce obejrzeć dobry film i się rozerwać niech obejrzy ten obraz. Ciepła i genialna komedia USA, która jest dla każdego. Doskonałe dialogi i gra Morgana Freemana, który gra pisarza pijaka. Właśnie o tym jest ten film. Pisarz, który nie pisze jedzie na wakacje opiekować się psem. W pobliżu mieszka samotna matka, Charlotte z córkami. Właśnie one są dla pisarza zbawieniem. Ich młodość wyzwala w nim chęć do życia i do pisania.

    

   Ocena 7,5

   Warto obejrzeć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 03 lipca 2016 07:08
 • środa, 29 czerwca 2016
  • Zabójcza - 2015

    

   Niczego sobie komedia USA, która pozytywnie zaskakuje. Po początku filmu spodziewałem się, że będzie to kolejny sztuczny gniot dla dzieci, ale nie było tak źle. Fajny film młodzieżowy i nie tylko, dla wszystkich lubiących rozrywkę. Megan od dziecka szkolona jest na zabójczynię. Nie chce nią być i któregoś razu w akcji pozoruje własną śmierć. Zapisuje się do szkoły, chce być normalną dziewczyną, nastolatką. Niestety jej opiekunowie ją znajdują.

    

   Ocena 6,00

   Ja się bawiłem

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 29 czerwca 2016 06:43

Kalendarz

Sierpień 2016

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Wyszukiwarka

Kategorie

Kanał informacyjny


zBLOGowani.pl


Opcje Bloxa