Wpisy

 • piątek, 16 marca 2018
  • Zacne rodziny - 2015

   Zakręcony film, ale nie taki zły. Tempo jest szalone. Jérôme ma fajną babkę i mieszka w Szanghaju. Pewnego razu interesy zmuszają go do przyjazdu do Londynu to, dlaczego nie odwiedzić rodziny? Na miejscu dowiaduje się, że jego dom rodzinny ma być sprzedany, pieniądze ma dostać matka, ale ich nie dostaje. Dom ma kupić jego stary przyjaciel i wybudować apartamenty. Jedzie na miejsce pod Paryż zobaczyć, dlaczego nie można sprzedać domu. Merostwo ma prawo pierwokupu i chce go odkupić. Dowiaduje się, że ojciec miał kochankę, która mieszkała w tym domu z córką i została wyrzucona. Ciągle ma jechać na spotkanie do Londynu, ale nie może wyruszyć. Córka kochanki to nie jego siostra i poczuli do siebie miętę. Ta z Londynu jego, narzeczona przyjeżdża do niego itd .... . A, sprawa z domem się komplikuje. Nawet nie ma nudy tylko

    

   Ocena 6,50

    

   Całkiem, całkiem

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 16 marca 2018 14:46
  • Przewodnik po życiu - 2015

   Oglądałem go tydzień temu i pamiętam tylko, że ojciec dwóch bliźniaczka a matka szukała sobie nowego mężczyzny, bo już jej nudno było w związku. Znalazła sobie nowego a on rysownik komiksów wciąż ją kochał. Pikanterii dodaje jak go sobie znalazła. Sami zobaczcie.Pomagał jej, gdy ona miała problemy w nowym związku. On też kogoś znalazł. Film z cyklu popatrz i zapomnij. Rozrywka na godzinę.

    

   Ocena 6,00

   Popatrz i zapomnij

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 16 marca 2018 07:36
 • czwartek, 15 marca 2018
  • Chwała bohaterom - 2017

   Film bardzo dobry. Dla mnie ma za słabe oceny, bo kto nie był w wojsku i nie był w opresji tak jak oni nie wie, co oni przeżywają. Młodzi chłopcy wracają z wojny w Iraku, niektórzy zdrowi niektórzy z traumą po przeżyciach. Zmagają się oni ze swoimi kłopotami a bliscy nie wiedzą, co się dzieje. Muszą sami zmagać się ze swoimi przeżyciami. Dobrze, jeżeli znajdą się w ośrodku, który im pomoże, ale nie zawsze jest w nim miejsce. Co robić?

   Tutaj przedstawione są losy kilku z nich i jest to odbicie życia, jakie wiodą po tej wojnie. A wojny trwają. Ironia losu XXI wieku, bo dalej przybywa chorych. Nie ma końca.

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 15 marca 2018 17:14
 • środa, 14 marca 2018
  • Roman J. Israel, Esq - 2017

   Dobra rola Denzela Washingtona, jako wspólnika kancelarii adwokackiej. Gra prawnika z zasadami i ideałami, który nie jest lubiany przez innych.  Nie lubi rzucać się w oczy i walczy wraz ze wspólnikiem o sprawy których nikt się nie podejmuje dotyczące biedaków. Niestety nie daje to wielkiego zarobku i jest biedakiem. Nie ma samochodu, wspaniałego mieszkania. Ideały nie napełnią odpowiedniego standardu życia. Jego szef dostaje zwału i nasz bohater pozostaje bez pracy. Przyjmuje pracę w kancelarii bogatego prawnika i widzi, że ten raczej bezwzględny prawnik ma szmal a on nie. Zmienia swoje zasady postępowania, gdy los daje mu możliwość wzbogacenia się. Zaznaje trochę luksusu, jednak pieniądze na długo szczęścia mu nie przynoszą. Mści się na nim los. Koniec lipny. Niedosyt.

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 14 marca 2018 17:55
 • wtorek, 13 marca 2018
  • Bajrangi Bhaijaan - 2015

   Gubi się mała dziewczynka niemowa z Pakistanu, w Indiach. Wiadomo jak żyją te dwa kraje ze sobą, w nie najlepszych stosunkach. Dziewczynką postanawia się zająć Pavan z Indii, który nielegalnie dostaje się do Pakistanu i jest ścigany, jako szpieg. Ujmują się za nim zwykli ludzie, dzięki, którym może bezpiecznie wrócić do siebie. Oczywiście film głęboko polityczny. Ma pokazywać, że podziały wśród narodów to zwykła sztuczność stworzona nie wiadomo, dlaczego. Razi tylko wiek Pavana, jak dla mnie trochę za stary do tej roli, stuknęło mu 48 lat jak kręcił ten film.

    

   Ocena 7,00

    

   Trochę długi

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 13 marca 2018 17:19
 • niedziela, 11 marca 2018
  • Radio na fali - 2009

   Film przypadnie z pewnością do gustu młodym widzom. Jak się jest młodym myśli się o muzyce i podobnych sprawach. Co robić, jeśli nie pozwalają nadawać rocka w radiu? Wynająć kuter skrzyknąć tych, którzy lubią rocka i nadawać z morza. Tak dzieje się w Anglii, gdzie nie pozwalają grać tej muzyki. Widzimy grupkę zapaleńców, którzy grają bawią się i żyją na kutrze. Dołącza do nich Carl za karę, bo palił papierosy w szkole. Jednak dla młodego chłopaka to nie kara a wybawienie. Jest wśród swoich.  Niestety wszystko się kiedyś kończy, ale sami zobaczcie jak. No i posłuchacie trochę dobrej muzyki.

    

   Ocena 7,50

    

   Spoko

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 11 marca 2018 07:56
 • sobota, 10 marca 2018
 • czwartek, 08 marca 2018
  • Kung Fu Szał - 2004

   Po kilku latach wróciłem do tego filmu i się nie zawiodłem. Staroć z 2004 a ogląda się znakomicie. Kto nie oglądał musi to nadrobić. Miastem rządzi gang siekier wymusza haracze, słowem kontroluje wszystko. Jest jednak taki zaułek w mieście gdzie mieszkają biedacy. Nikt tu nie zagląda życie toczy się własnym rytmem. Niestety gang chce kontrolować ten rejon. W obronie stają mieszkańcy i Sing ze swoim nieudacznym przyjacielem. Sing ma dar, który pomaga zwyciężyć mieszkańcom. Oj, to się naśmiejecie aż brzuch będzie bolał.

    

   Ocena 7,50

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 marca 2018 08:23
 • wtorek, 06 marca 2018
  • Wybór króla - 2016

   Film typowo historyczny opowiadający o pierwszych dniach II wojny w Norwegii i zachowaniu się jej rządu i króla Haakona VII. Monarcha, jako władza typowo tytularna musi odpowiedzieć na pytanie czy poddać się Niemcom, czy nie. Widzimy dramat rozgrywający się w kilka dni kwietniowych 1940 roku po ataku Niemców na Norwegię. Król ma dylemat jak się zachować. Po namyśle nie kolaboruje z Niemcami i ma to wpływ na działania przeciw Norwegii. Ukazana rodzina królewska i jej losy. Decydujące w tym filmie jest ukazanie postaw Norwegów, ich patriotyzm. Warto obejrzeć, gdyż niewiele wiemy o innych państwach jak zachowały się w tamtym okresie, zwłaszcza kraje skandynawskie.

    

   Ocena 6,50

    

   Lubiący takie klimaty

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 06 marca 2018 08:01
 • sobota, 03 marca 2018
  • Mała Miss - 2006

   Do czego można doczepić się do dobrze zrobionego filmu? Do niczego. Zobaczcie ten film i polepszy się Wam humor. Rodzina dziwaków wyrusza na festiwal piękności dla nastolatek. Składa się ona z głowy rodziny Richarda, który jest doradcą od życia i w życiu nic mu nie wychodzi, syn Dwayne złożył śluby milczenia i wszystko, co chce powiedzieć pisze na kartce, wujek Frank, który chciał popełnić samobójstwo, dziadek Edwin biorący prochy. No i nasza, Olive, która raczej nie jest miss, ale nic to ona nie boi się żadnych wyzwań i chce stanąć w szranki na festiwalu. Uroczy film pokazujący, do czego zdolna jest kochająca się rodzina.

    

   Ocena 7,50

    

   Super

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 03 marca 2018 16:19
  • Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem - 2017

   Historia tenisisty Bjorna Borga. Opisane zdarzenia Wimbledonu 1980 gdzie jego przeciwnikiem był wschodząca gwiazda tenisa McEnroe. Kto wygra po raz piąty Borg czy porywczy McEnroe? Widzimy zmagania psychiczne obu zawodników. Kto nie zna się na tenisie, ja kompletnie, nie wie, jaka to dziedzina sportu. Wydaje się, że zwykłe odbijanie piłeczki, luz. Tutaj widzimy typowego człowieka z jego rozterkami. Nawiasem mówiąc mając 26 lat zakończył karierę. Późniejsze występy to już gra o pieniądze lub dla zabawy. Warto obejrzeć film, bowiem to kawałek historii sportu.

    

   Ocena 7,30

    

   Warto

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 03 marca 2018 08:29
 • środa, 28 lutego 2018
  • Wszyscy moi mężczyźni - 2017

   Lubię tą aktorkę i dlatego obejrzałem ten film. Niestety zawiodłem się i to srogo. Chyba podąża śladem Brucea Willisa, który gra w coraz gorszych filmach. Tak jest i tutaj bez jakiejś ambitniejszej roli nic z jej kariery aktorskiej nie będzie. Ten film dobitnie to pokazuje. Odniosłem wrażenie niesmaku, bo starsza pani zadaje się z chłopczykiem i zdaje sobie sprawę, że nie powinna tego robić a brnie w to coraz głębiej. Alice jest w separacji i na swoje urodziny idzie na balangę tam spotyka trzech młodzików, którzy chcą robić karierę w filmie. Przygarnia ich do domu, bo nie mają chaty. Wkraczają w jej uporządkowane życie i pojawia się mąż i wychodzi film. Misz masz. Trzy razy zasnąłem i tyle. Reese popraw się, bo będzie lipa.

    

   Ocena 5,50

    

   Straciłem czas

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 28 lutego 2018 19:22
 • poniedziałek, 26 lutego 2018
 • niedziela, 18 lutego 2018
  • Captain Fantastic - 2016

   Co by nie napisać nie chciałbym tak żyć jak oni. Chociaż uciekamy od cywilizacji to nie da rady od niej uciec. Trzeba znaleźć sobie swoją oazę spokoju. Na pewno film jest pewną metaforą i uproszczeniem wielu spraw i tak go należy odbierać. Nie wnikać głęboko w sens, bo się zapętlimy i skrytykujemy, dopatrzymy się błędów itd. Jest to obraz naszych czasów w zderzeniu z idyllą społeczną, której niestety nie możemy sobie zapewnić, gdyż świat i tak wejdzie w nią brutalnie. Poprzez pieniądze, lekarza, policję itd.

   Film opowiada o Benie ojcu sześciorgu dzieciaków, których matka jest w szpitalu a oni żyją w leśnych odstępach z daleka od cywilizacji. Tutaj wychowuje ich natura i ojciec. Gdy umiera ich matka jadą na pogrzeb i stykają się z cywilizacją. Swą książkową wiedzę muszą użyć by zmierzyć się ze światem. Niestety Ben w jakimś sensie przegrywa starcie ze światem i musi się z tym pogodzić.

    

    

   Ocena 7,50

    

   Naprawdę warto

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 18 lutego 2018 17:45
 • sobota, 17 lutego 2018
  • Sprawa Chrystusa - 2017

   Jest sobie facet Lee Strobel, pracuje, jako dziennikarz w „Chicago Tribune” otrzymuje nagrody, ma córkę kochającą żonę. Cóż do szczęścia potrzeba? Pewnego razu córka zachłystuje się cukierkiem w restauracji z pomocą przychodzi pielęgniarka ze szpitala, która znalazła się tutaj za sprawą Boga – tak mówi Leslie żonie Lee. Od tego momentu Leslie coś nie daje spokoju zaczyna drążyć temat wiary w Jezusa, Boga. Przyjmuje chrzest. Te działania oddalają ją od męża, który jest ateistą a ona zaś wierzy. Lee nie daje to spokoju i zaczyna śledztwo czy naprawdę doszło do faktu zmartwychwstania Jezusa, fundamentu wiary. Warto obejrzeć jak to się stało, że znany dziennikarz z ateisty stał się człowiekiem wierzącym, który napisał o tym książkę, bo historia ta jest prawdziwa.

    

   Ocena 7,5

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 17 lutego 2018 18:21
 • piątek, 16 lutego 2018
  • Nina - 2016

   To film, który powinien obejrzeć każdy fan muzyki. Nie jest to może najlepszy obraz, ale przybliża artystkę po to żeby o niej poczytać i posłuchać jak śpiewa. I to zadanie spełnia, bo mało, kto wie o tym, że była taka artystka. Ja nie wiedziałem, przyznaję się. Dzięki filmowi poczytałem o niej i posłuchałem. Teraz jest Internet i łatwo to zrobić. Film rwany, bo nie da rady ukazać całego życia tej chimerycznej artystki. Widzimy jak za młodu gra i śpiewa w swoim rodzinnym mieście. Udziela wywiadu. Później ląduje w szpitalu, celuje rewolwerem w faceta żeby zwrócił jej pieniądze, rani widza, który się przeszkadza jej na koncercie.  No i na koniec ostatnie lata życia. Chociaż w filmie tego nie widać. Te sytuacje mają nam przybliżyć Ninę, jaka była. Wszystko stanie się bardziej zrozumiałe, jeśli przeczytamy jej życiorys. To trzeba zrobić wtedy wszystkie obrazy wskoczą na swoje miejsce.

    

   Ocena 7,5

    

   Obowiązkowy dla fanów

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 16 lutego 2018 07:54
  • Tulipanowa gorączka - 2017

   W filmie najlepszym pomysłem jest to, że pokazano kawałek historii, o której wielu nic nie wie. O historii tulipanów. Tak gorączka trwała i za cebulkę płacono bajońskie ceny. Dlatego warto obejrzeć i poczytać, co też ten kwiatek narozrabiał. Stary bogaty Cornelis kupuje sobie młodą i piękną o imieniu Sophia, która ma mu dać potomka. Zleca namalowanie swojego obrazu z żoną młodemu malarzowi. I już wiadomo. Młodzi mają się ku sobie i chcą rozpocząć nowe życie za pomocą cebulek tulipana. Niby wszystko jasne, ale jak to w filmie jest kilka zawiłości akcji, co uatrakcyjnia obraz. Warto popatrzeć na ciekawą scenografię, handel cebulkami i zawiłą intrygę.

    

   Ocena 7,00

    

   Nawet warto

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 16 lutego 2018 07:53
 • wtorek, 13 lutego 2018
  • Powiernik królowej - 2017

   Film niezły, chociaż nie wybitny. Dobrze, że można zobaczyć, choć trochę sztywnej angielskiej elegancji, co jest dla nas ciekawostką. Historia oparta na faktach a to opowieść o przyjaźni królowej z prostym hinduskim urzędnikiem. Zaczyna się od tego, że trzeba królowej Wiktorii wręczyć medal na uroczystości, mniejsza, na jakiej, i robią to specjalnie przybyli z Indii Hindusi. Jednym z nich jest Abdul. Tak wpada w oko królowej, że zostaje jej przyjacielem. Na dworze wszyscy są tym wstrząśnięci i próbują sztuczek żeby oddalić Abdula. Wszystko na nic. Dopiero śmierć królowej doprowadza do tego, że musi opuścić Anglię. Mimo, że podchodziłem z ostrożnością do oglądania tego filmu i odkładałem jak się da to jestem mile rozczarowany. Ogląda się to wszystko z przyjemnością a czas się nie dłuży. Dobra obsada i reżyseria.

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 13 lutego 2018 07:27
 • poniedziałek, 12 lutego 2018
  • Dlaczego porwałam swojego szefa - 2014

   Lekka i przyjemna komedia, którą zapomnisz wraz z końcowymi napisami. Anna samotna matka z bliźniakami pracuje w firmie zajmującej się sprzedażą mebli. Jest asystentką szefa firmy. Szef jest strasznie apodyktyczny nie da się z nim wytrzymać i nie lubi dzieci. Anna podwozi go na lotnisko w trakcie hamowania rąbie głową w deskę rozdzielczą samochodu i traci pamięć. Anna oczywiście wpiera mu, że jest jej mężem i zabiera do swojego domu. I dalej już się domyślacie. Anna oczywiście jest w trakcie załatwiania ważnego kontraktu dla firmy i jej obecność przy tym jest niezbędna.

    

    

   Ocena 5,50

    

   Do zapomnienia

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 12 lutego 2018 09:04
 • niedziela, 11 lutego 2018
  • Mój kawałek tortu - 2011

   A teraz na deser proponuję zobaczyć ten film. Dobre kino a tak mało popularne. Zobaczycie jak wielcy świata traktują nas szaraczków i jak zarabia się pieniądze. Film poruszający ważne zagadnienia i przechodzi bez echa. Samotna matka France po utracie pracy w fabryce chce popełnić samobójstwo. Zdesperowana wyjeżdża z Dunkierki do Paryża w poszukiwaniu pracy. Tutaj dostaje pracę jako gosposia u faceta, który zarabia pieniądze na giełdzie. Jest bezwzględnym rekinem giełdowym. Życie to dla niego panienki i zabawa. Niby prosta fabuła a tak wciągająca. Nie zdradzę więcej, bo trzeba to obejrzeć Dobre kino francuskie.

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 11 lutego 2018 17:33
  • Ciao Italia! - 2016

   Spodziewałem się komedii po pachy a tu nie było słodko. Trochę scenek było, ale to chyba ironia. Arturo chcąc poślubić Florę musi w czasie wojny dostać się do Włoch z Ameryki. Wszystko po to żeby zdobyć zgodę jej ojca, który mieszka na Sycylii. Jak zrobić to najlepiej? Wstąpić do wojska i wylądować tam z desantem. Wszystko jest O.K Na miejscu widzi, że mafiosi zostają wypuszczeni z więzień i zostają lokalnymi władzami miast i miasteczek, bo umożliwiają Amerykanom zajęcie tych terenów bez strat w ludziach. Taka przewrotność losu. Film słodko-kwaśny i zostawia osad.

    

   Ocena 6,5

    

   Przewrotność losu

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 11 lutego 2018 09:06
  • Uwiecznione chwile - 2008

   Troszkę pięść się zaciska żeby nie przyłożyć Sigfridowi mężowi Marii naszej bohaterki. Jak zwykle przyczyna to alkohol i kobiety. Mąż pije, zdradza ją gwałci. Słowem robi to, co chce. Maria z trzódką dzieci, chce odejść, ale gdzie? Kiedyś wygrała aparat na loterii i w swoim życiu uwiecznia te chwile. Przeplatają się one ze zwykłym życiem obok męża gamonia. Jasny promyczek to fotograf, który ją kocha. Zaskakuje pozytywne zakończenie tego filmu. Dla mnie obraz ponury.

   Ocena 6,90

    

   Życie jest...

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 11 lutego 2018 08:57
  • Nasz najlepszy rok - 2017

   Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu o winnicach dziejącego się we Francji. Myślałem, że znowu będzie jak w schemacie ktoś dziedziczy winnicę, uczy się uprawiać winorośl, dochodzi miłość i koniec. Stary schemat. I co? Miłe zaskoczenie. Co prawda dziedziczą winnicę, ale w niej się wychowali i od małego byli przygotowani do przejęcia tego daru od rodziców. Teraz coś z tym fantem muszą zrobić. Wraca najstarszy Jean z Australii gdzie przebywał 10 lat i tam ułożył sobie życie. Ma żonę, dziecko. Na miejscu jego brat Jeremie z żoną ma przekichane. Mieszka u żony w winnicy, ma teścia, który chce rządzić i wtrąca się w życie córki a jej męża ma za nic. Na gospodarstwie zaś rządzi Juliette, która jest młoda i potrzebuje pomocy. Nasi bohaterowie muszą sobie radzić a mają dług, bo za spadek trzeba zapłacić i to niemało. Do tego piękne widoki i wyszedł niezły film. Mi się podobało, coś niesztampowego.

    

   Ocena 6,80

    

   Coś innego

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 11 lutego 2018 08:47
 • piątek, 09 lutego 2018
  • Kobiety i XX wiek - 2016

   Dla mnie film mało klimatyczny. Coś tam z tego było, ale to namiastka, co powinno być. Ledwo liźnięcie. Film nie porywa i nie przykuwa uwagi przez ten brak nici ducha. A powinno się to czuć i z ekranu powinna bić widza ta atmosfera. Męczyłem się z nim, bo oglądałem i zasypiałem. I tak na okrągło. Rozwiedziona Dorothea ma piętnastoletniego syna i myśli, że nie poradzi sobie z jego wychowaniem Prosi swoją lokatorkę Abbie o pomoc w wychowaniu syna. Do pomocy zatrudnia też nastoletnią koleżankę Jamiego. I tak snuje się przez dwie godziny opowieść lat siedemdziesiątych w Santa Barbara. Ktoś, kto nie lubi spokojnego filmu nawet niech go nie zaczyna.

    

   Ocena 6,50

    

   Tylko nie śpij

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 09 lutego 2018 21:59
 • poniedziałek, 05 lutego 2018
  • Ukochana krowa - 2016

   Cierpisz na depresję, masz zły humor. To Ci go poprawię. Dam pigułkę w postaci filmu tego filmu. Usiądź i oglądaj. Fatah jest rolnikiem, mieszka w Algierii. Od lat pisze list do organizatorów wystawy zwierząt we Francji. Chce wziąść w niej udział ze swoją ukochaną krową.  Pewnego dnia dostaje zaproszenie na tą imprezę. Nie ma pieniędzy, lecz cała wioska składa się na wyjazd by zrealizował swoje marzenie. Wyrusza z krową do Paryża. Po wylądowaniu w Marsylii idzie piechotą do stolicy Francji. Po drodze napotyka na wiele przygód. Jego eskapada zostaje zauważona przez media. Co tam się wydarzyło? Wiele

    

   Ocena 6,50

    

   Poprawia humor

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 05 lutego 2018 17:05

Kalendarz

Marzec 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wyszukiwarka

Kategorie

Kanał informacyjnyOpcje Bloxa