Wpisy

 • poniedziałek, 11 grudnia 2017
  • Saga Wikingów - 2014

   Tak naprawdę to nie wiem, dlaczego oglądałem ten film. Naszym Wikingom roztrzaskał się okręt i lądują na wybrzeżu Anglii. Muszą dostać się do swojej osady żeby nie wpaść w ręce tubylców. Po drodze w łapska wpada im córka króla i mają przechlapane. W kilka osób muszą stawić czoła pościgowi. Biegną i biegną a pościg ich ściga i tak cały czas. Czasami się pobiją i pada trup tu i tam.Mimo wszystko aktorzy się starają są brudni i coś tam grają. Saga to może nie jest, bo tylko jeden film i koniec a saga kojarzy się nam z długą opowieścią jakiegoś rodu. Tu jest tylko epizod. Miłośnicy nawalanki nie powinni być zawiedzeni, bo bić się biją.

    

   Ocena 5,50

    

   Zabicie czasu

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:35
 • niedziela, 10 grudnia 2017
  • Król życia - 2015

   Film nie do końca zrozumiany przez widzów, bo ma niskie oceny. Dlaczego? Bo nie jest na tyle głupi żeby zachwycać. Dawno nie widziałem dobrej i niegłupiej naszej komedii i na pewno ta się do nich zalicza. Dodatkowo jest tempo i nie ma nudy. Sprawę komplikuje tylko to, że czasami ma się wrażenie, że film w drugiej części jest trochę niedokończony i sprawia wrażenie zlepka sytuacji. Mimo to warto ten obraz obejrzeć. O czym to jest. O typowym przedstawicielu klasy średniej, który dobrze zarabia i ma wszystkich w nosie, bo mu dobrze. Czasami wszystko się kończy i zaczyna nowe. Tak jest w tym przypadku. Nasz bohater ulega wypadkowi samochodowemu, zostaje walnięty w głowę i dosłownie się zmienia. Inaczej patrzy na kolegów w pracy, którzy tylko gonią za pieniędzmi, inaczej patrzy na pijaka swego kolegę z podwórka itd. Czasami trzeba takiego filmu żeby inaczej spojrzeć na życie. I po to jest ten film.

    

   Ocena 6,50

    

   Inne spojrzenie

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 10 grudnia 2017 12:42
 • czwartek, 30 listopada 2017
  • Facet do wymiany - 2017

   Film ma jak gdyby dwa oblicza. Jedno jak Guillaume dowiaduje się, że jest już nieatrakcyjnym mężczyzną. Stracił w oczach kobiet. Trzeba nadmienić, że nasz bohater jest aktorem i taka opinia to dla niego klęska. Załamany bierze się w garść i doprowadza do tego, że zmienia swoją muskulaturę i twarz. Wiadomo, obecnie można wszystko, są na to metody. Smutno na to patrzeć. Chyba, że to taka satyra.Film to typowy knot, który zapycha czas. Jeszcze do połowy ujdzie a później totalna klęska, którą oglądamy, bo zaczęliśmy to „dzieło” oglądać. Już lepiej popatrzeć na film Bollywood. Film do wymiany.

    

   Ocena 4,50

    

   Szkoda czasu

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 30 listopada 2017 19:47
 • czwartek, 23 listopada 2017
  • Wzloty i upadki Normana - 2016

   Film dla widzów lubiących tematy polityczne. Kto lubi te klimaty będzie zadowolony. Tytułowy bohater Norman to urzędnik próbujący za pomocą znajomości robić interesy. Jednemu załatwi to, drugiemu, co innego i wszyscy są mu wdzięczni. Norman wykorzystuje to i koło jego interesów się kręci. Pewnego razu na drodze staje mu urzędnik, który w przyszłości zostaje premierem Izraela. Ta znajomość spowoduje lot ku górze Normana i spowoduje także jego upadek. Tak naprawdę możemy się trochę dowiedzieć o kulisach polityki, bo tak czuję że trochę prawdy w filmie jest.

    

   Ocena 6,00

   Typowo polityczny

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 23 listopada 2017 21:35
 • wtorek, 21 listopada 2017
  • Zima - 2015

   Woods nie może się odnaleźć po śmierci żony. Stacza się po równi pochyłej i staje się alkoholikiem. Jeden syn ląduje w domu dziecka drugi opiekuje się nim, lecz pragnie iść na studia. Na przeszkodzie stoi nałóg ojca i obawa, kto nim się zaopiekuje.  Woods ma lepsze i gorsze chwile jak to alkoholik. Niestety nie chce się leczyć i unika szpitala. Doprowadza nawet do tego, że najmłodszy syn targa się na swoje życie. Film na pewno zasługuje na uwagę. Scenariusz to nic rewelacyjnego, ot zwykłe życie osoby nadużywającej alkohol.

    

   Ocena 6,00

    

   Typowy

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 21 listopada 2017 21:40
  • Czym chata bogata! - 2017

   Film nie jest dobry i tyle. Płytki i naciągany, bez finezji i polotu. Myślałem, że będzie lepszy, bo obecnie to Francuzi są poprawni politycznie i muszą prawdziwe  treści przemycać. Niestety zawód. Znany pisarz chcąc żeby jego książka o Romach się sprzedawała w wywiadzie telewizyjnym zaprasza rodzinę Romów do siebie. Zjawia się taka rodzina w samochodowej przyczepie i żeby nie było skandalu nasz pisarz musi ich przyjąć do domu. Zaczynają się tarcia między jego rodziną a rodziną Romów.  To jest cała treść filmu.

    

   Ocena 5,80

    

   Ot biedy

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 21 listopada 2017 21:03
 • piątek, 17 listopada 2017
  • Grupa wsparcia - 2017

   Film wybitnie dla młodych małżeństw ze stażem około 5 lat. Wiadomo trzeba się docierać, są kłótnie, ciche dni. Co robić? Obejrzeć właśnie ten film. Tutaj też dwoje młodych małżonków dociera się i dociera. Nawet zakładają zespół muzyczny żeby dojść ze sobą do porozumienia. Młodzi mają dylematy jak siebie słuchać, jak żyć itd. Podobnie tu w filmie. Jest muzyka, jest rozmowa jest dramat. Co więcej trzeba? Chociaż komedia to to raczej nie jest. A przytulanie to scena w amerykańskim stylu. Sami zobaczycie.

    

   Ocena 6,00

   Dla młodych małżeństw

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 17 listopada 2017 18:04
 • poniedziałek, 13 listopada 2017
  • Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - 2016

   Film obowiązkowy dla wszystkich, którzy lubią to coś w filmie to znaczy nietuzinkowość. Grupka przyjaciół spotyka się na kolacji u jednego z nich. Wiadomo Włosi to winko trzy dania gadka szmatka o wszystkim. Nagle nasza Kasia Smutniak, bo ona tu gra, proponuje kładziemy komórki na stół i czytamy wszystkie SMS-y i rozmowy, które  będą na głośniku. I się zaczyna zabawa. Przyjaciele dowiadują się o sobie wielu skrywanych rzeczy. Nawet się pośmiałem było wesoło i dramatycznie. Zakończenie też zaskakujące i dające do myślenia, więc uważajcie jak wszyscy wychodzą z domu. Słowem życie w pigułce. Na dodatek dobra gra aktorska i reżyseria dopełnia wszystko.

    

   Ocena 7,50

   Obowiązkowy

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 13 listopada 2017 18:57
 • czwartek, 09 listopada 2017
  • Maria Skłodowska-Curie - 2016

   Film budzi mieszane uczucia. Dlaczego? Bo jest przede wszystkim o życiu uczuciowym Marii Skłodowskiej. Jej odkrycia są tylko dodatkiem do fabuły. Taki był zamysł reżysera, czy dobry? Nie wiem. Większość jej życia to przede wszystkim praca, nauka. Bez niej nikt nie daje dwa razy Nobla na piękne oczy. Ten wątek został zupełnie spłycony, ba pominięty. Gdybym nie wiedział, kto to MC to z filmu dowiedziałbym się więcej o skandalu, jaki wywołała, niż co odkryła i jakie to miało znaczenie. Nie ma też pokazanej jej działalności w późniejszym okresie a tam trochę się działo. Wyszedł film taki sobie, ale przyzwoicie byłoby go zobaczyć.

    

   Ocena 6,50

    

   Wypadałoby zobaczyć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 09 listopada 2017 16:12
 • poniedziałek, 06 listopada 2017
  • Skrzypek - 2015

   Tytułowy bohater ma problemy z sobą. Nie może dostać posady w orkiestrze symfonicznej w San Paulo. W czasie przesłuchania nie może opanować tremy i rezygnuje, mimo, że jest bardzo uzdolnionym skrzypkiem. Rozpoczyna pracę w publicznej szkole w slumsach, gdzie prowadzi orkiestrę. Ma rachunki a żyć jakoś trzeba, pieniądze są potrzebne. Tutaj spotyka inny świat. Ociera się o biedę, narkotyki, przemoc. Oczywiście, młodzież nic nie umie nawet nie zna nut, a planowany jest koncert żeby podratować fundusze szkolne. Wszystko bierze w łeb, gdy ginie w wypadku jeden z członków orkiestry. Co się stanie? Trzeba zobaczyć. Film oparty na faktach, co dodaje mu smaczku. No i pokochać dzięki niemu można grę na skrzypcach.

    

   Ocena 7,00

    

   Trzeba zobaczyć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 06 listopada 2017 22:23
  • Szklane kulki - 2016

   Opowieść o losach żydowskiej rodziny fryzjerów, która po zajęciu Paryża przez Niemców w czasie II wojny musi uciekać przed aresztowaniem i wywiezieniem do obozu.  Joseph najmłodszy z braci wraz z starszym bratem wyruszają w samotną podróż do miejsca gdzie będą mogli spokojnie przetrwać wojnę. Niestety zmuszeni są cały czas do ucieczki, bowiem wojna kroczy za nimi wielkimi krokami. Po drodze napotykają na różnych ludzi i widzą wojnę w całej jej okrucieństwie. Szklana kulka, którą ma ze sobą Joseph towarzyszy mu cały czas w jego podróży. Historia oparta na autentycznych faktach i znakomicie zrealizowana. Warta obejrzenia.

    

   Ocena 7,50

    

   Trzeba zobaczyć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 06 listopada 2017 22:07
 • niedziela, 05 listopada 2017
  • Mama się myli - 2016

   Chyba tytuł filmu powinien brzmieć „Mama kłamie” tak wynika z treści filmu, ale to byłby nieładny tytuł. Niby prosta opowiastka a zawiera kilka ważnych treści. Czternastoletnia Anouk musi odbyć tygodniowe praktyki obserwacyjne, taki jest wymóg szkolny. Odbywa je w firmie swojej mamy, która pracuje w towarzystwie ubezpieczeniowym. Praktyka wydaje się być nudna dla nastoletniej dziewczynki. Przez przypadek odkrywa ciemne strony pracy mamy, która musi kłamać żeby móc pracować i zapewnić utrzymanie córki na wysokim poziomie życiowym. Film spokojny, rzec można beztroski, nieznany chyba szerszej publiczności.

    

   Ocena 6,50

    O.K

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 05 listopada 2017 08:29
 • sobota, 04 listopada 2017
  • Dzień po żałobie - 2016

   Co można robić po okresie żałoby zgodnej z tradycją żydowską? Kobieta wraca do pracy a mąż Eyal? Odreagowuje po stracie najbliższej mu osoby syna. Robi rzeczy, których normalnie by nie robił. Pali trawkę z synem sąsiada i spędza z nim cały dzień. Nie robią nic nadzwyczajnego a mimo to coś, co nie przystoi w tym dniu. Obaj są jak nastoletnie dzieci we mgle. Eyal policzkuje sąsiadkę, nie idzie na cmentarz, szuka koca syna itd. Film o przemijaniu o pozytywnym wydźwięku, czasami komediowym. Dobra muzyka, trafiona obsada aktorska. No i świat  innej kultury. Polecam

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 04 listopada 2017 08:02
 • czwartek, 02 listopada 2017
  • Błogosławione korzyści - 2016

   Film o tematyce więziennej i dlatego nie polecam kobietą. Będą się nudziły. Panowie zaś powinni chętnie obejrzeć. Ahmad pomógł kuzynowi, pożyczył mu pieniądze ze zlecenia, którego nie wykonał. Trafia za kratki na trzy miesiące i powoli przyzwyczaja się do swojego otoczenia. Obserwuje je z ciekawością i pomału załapuje jak zdobyć sobie przyjaciół i jak przetrwać w więzieniu. Główny bohater bardzo dobrze zagrał swoją rolę i chyba dzięki temu ogląda się ten obraz z przyjemnością. Godzinka z małym okładem mija szybko i oglądałoby się dłużej.

    

   Ocena 7,00

   Bardzo fajny

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 02 listopada 2017 22:10
 • środa, 01 listopada 2017
  • Aquarius - 2016

   Film tak naprawdę opowiada o czyścicielach kamienic w brazylijskim wydaniu. Pewna starsza pani nie chce wyprowadzić się z rodzinnego domu, w którym mieszka tylko ona sama. Wszyscy lokatorzy opuścili już kamienicę. Na jej miejscu deweloper chce wybudować wieżowiec.  Na tym tle widzimy opowieść o życiu wdowy oraz co ciekawe subtelnie są wyrażone różnice społeczne w Brazylii. Mam mieszane uczucie po obejrzeniu tego obrazu, bo nie jestem na nie i nie jestem na tak. Czegoś mi w tym wszystkim brakuje. Koniec filmu to dla mnie porażka. Nie lubię niedopowiedzeń.  Film raczej dla pasjonatów kina, bo trwa ponad dwie godziny a akcja jest wolna i snuje się beznamiętnie, co może nudzić. Polecam ten film, gdy jesteśmy nastawieni na tego typu kino inaczej będziecie zawiedzeni jak ja. Nie miałem dnia na tego typu obraz i może źle go oceniam.? Trzeba kiedyś do tego wrócić.

    

   Ocena 7,00

   Klimatyczny

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 01 listopada 2017 18:33
  • Nauczycielka - 2016

   Film dedykowany starszemu pokoleniu i młodszemu. Starszemu, bo rozgrywa się w latach osiemdziesiątych. Można się poczuć jak za dawnych lat a młodszemu mogą zobaczyć jak żyli ich rodzice. To, co dzieje się w filmie obecnie jest raczej mało prawdopodobne. W tamtych latach było inaczej. To świat przedstawiony w pigułce i postawa ludzi nie dziwi. Kto chciał dla swego dziecka lepiej na pewno robił tak jak widzimy w filmie. A o czym to wszystko jest? Nauczycielka wykorzystuje swą pozycję do wykorzystywania dzieci, raczej rodziców do świadczenia usług, korzyści materialnych dla niej w zamian za oceny dzieci. Gdy jeden rodzic chce przenieść córkę do innej szkoły, bo nie chce podkładać się nauczycielce, dyrektorka zwołuje zebranie rodziców klasy. Wychodzą na jaw, kto co robi i jak to wygląda.

    

   Ocena 7,00

   Warto zobaczyć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 01 listopada 2017 11:17
 • niedziela, 29 października 2017
  • Opieka domowa - 2015

   Film raczej smutny, bo tak rzeczywiście to komedio-dramat. Film o życiu, przemijaniu i śmierci. Raczej mnie nie przekonał, ale zasmucił. Vlasta opiekunka środowiskowa odwiedza swoich podopiecznych faszeruje ich lekami i sprawuje opiekę nad życiem codziennym. Niestety sama potrzebuje pomocy, gdyż choruje. Przygotowuje męża do tej chwili, gdy będzie sam. Lada ma winnicę i produkuje wino i popija śliwowicę. Jak to mężczyzna z małego miasteczka majsterkuje i jest zajęty, na co dzień swoimi sprawami. Nie wiem czy obejrzałbym ten obraz jeszcze raz. Chyba nie, chociaż to typowy prosty czeski film.

    

   Ocena 6,50

   Życie, życie

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 29 października 2017 19:19
 • piątek, 27 października 2017
  • Szczęśliwy poeta - 2010

   Lubię oglądać filmy fabularne o jedzeniu i oglądałem ich sporo. Nawet tu ich nie opisałem. Ciekawy byłem, co można o tym jeszcze nakręcić. No i się przekonałem, że można. O sprzedaży zdrowej żywności zamiast hot dogów. Nasuwa się tylko jedna myśl po tym filmie, że interes można zrobić na wszystkim, ale trzeba mieć pieniądze. Sam pomysł nie wystarcza. Bill jest marzycielem i myśli, że sprzedaż zdrowej żywności przyniesie mu pieniądze na życie. Bierze na kredyt wózek po hot dogach i rusza zdobywać świat. Jego nowo poznani przyjaciele pomagają mu w tym przedsięwzięciu. Urzekła mnie gra aktorska Paula Gordona. Grał naturalnie i prosto, co powoduje, że ogląda się ten film z zaciekawieniem. Nie jest to szumna produkcja, ale warta rzucenia okiem. Rozczarowuje trochę koniec, bo to nie amerykański sen a rzeczywistość jak wszędzie.

    

   Ocena 6,50

   Przyzwoity

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 27 października 2017 22:00
 • niedziela, 08 października 2017
  • Rodzina do wynajęcia - 2015

   Paul jest bogaty ma pieniądze, ale nie ma nikogo na świecie. Brakuje mu rodziny. Postanawia ją wynająć.  Przeprowadza się do Violetki matki dwojga dzieci. Miała pecha, bo co mężczyzna to dziecko i zawód miłosny. Teraz sama z długami przystaje na propozycję Paula. No i wiodą życie u niej w domku. Niestety są wzloty i upadki, ale wszystko dobrze się kończy jak to w komedii. Nie ma golizny wulgaryzmów i dobrze się bawimy. Film na rodzinne niedzielne popołudnie.

    

   Ocena 5,8

    

   Dobra rozrywka

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 08 października 2017 17:12
 • wtorek, 22 sierpnia 2017
  • Zakazany Bóg - 2013

   Film bardzo wartościowy. Polecam wszystkim, którzy chcą nowego świata. Takie są początki nowych i niby lepszych idei. Dodatkowy atut to to, że wszystko zdarzyło się naprawdę w Hiszpanii. Chcieli tak bardzo komunizmu, że nie dość, że doszło do wojny domowej to mordowali księży, którzy nic nie byli im winni. Chyba już wiadomo, o czym to jest. To historia jak w pewnym miasteczku władzę przejmują rewolucjoniści i nie podobają się im księża. Pomału, pomału dochodzi do ich eliminacji, czyli rozstrzelania. Ot, tak, bo nie chcieli być zwykłymi ludźmi tylko księżmi. Proszę o więcej takich prawdziwych historii.

    

   Ocena 7,5

    

   Warto, warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 sierpnia 2017 18:32
  • Porwanie Heinekena - 2011

   Film opowiada prawdziwą historię i tyle. Nie zachwyca, bo wiadomo jak się skończył. Wszyscy zostali złapani. Jak to się potoczyło opowiada ten obraz.  Kilku młodziaków porwało potentata piwnego Heinekena chcąc dostać okup. Ot i wszystko. Cienko i słabo, bo co może być w tej historii. W ogóle nie wiem, po co to było kręcić, bo znowu nakręcono drugi film o tym samym. Co jest ciekawego w tej historii, to nie wiem? Chyba Holendrzy nie mieli nic ciekawego do nakręcenia.

    

   Ocena 6,00

    

   Nie zachwyca

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 sierpnia 2017 18:10
 • sobota, 19 sierpnia 2017
  • Latynoski ogier - 2017

   Dawno nie śmiałem się na komedii, bo to były z nazwy komedie, ale śmiechu tam za grosz. Tutaj odwrotnie. Maximo nie lubi pracować, bo kto lubi. Postanawia ożenić się z bogatą wdową i to robi. Mając 25 lat znajduje bogatą kobietę starszą od siebie, uwodzi i bach ma to, co chciał. Życie w luksusie, robi, co chce, czyli nic nie robi. Niestety, co dobre się kończy. Ona znajduje młodszego i nasz bohater musi odejść. Co robić? Odwiedza swoją siostrę, z którą w ogóle się nie spotykał. Zamieszkuje u niej i planuje znaleźć sobie znowu jakąś majętną kobietę. W tym celu posługuje się synem siostry, którego uczy postępowania z kobietami. Doskonała gra Eugenio Derbez i do tego Salma Hayek, rozrywka murowana. Komedia będzie cieszyła powodzeniem.

    

   Ocena 6,80

    

   Polecam

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 19 sierpnia 2017 13:42
 • środa, 16 sierpnia 2017
  • Piekarz - 2007

   Zawodowy zabójca ukrywa się na wsi przed zemstą swojego kolegi po fachu. We wsi zostaje wzięty za nowego piekarza. Jednak za sprawą zbiegu okoliczności jego profesja nie jest dla nikogo tajemnicą i wszyscy mieszkańcy mają dla niego zlecenie na morderstwo. Zamawiają u niego torty, które mają być synonimem morderstwa. Fajna komedia z czarnym angielskim humorem. Tak należy ten film odbierać i będziemy nim zachwyceni. W pewnym momencie powiemy to już koniec?! Tak szybko.

    

   Ocena 6,50

    

   Czasem można się pośmiać

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 16 sierpnia 2017 20:00
 • wtorek, 15 sierpnia 2017
  • Piękny drań - 2016

   Film ukazujący, z jakim upokorzeniem muszą spotykać się chłopcy będący gejami. W opisach tego filmu nigdzie nie ma, że chodzi o te relacje. Nie wiem czy to pruderia czy zakłamanie, bo film warty obejrzenia. Dwaj rówieśnicy mieszkają razem w pokoju. Jeden to Conor sportowiec drugi Ned raczej określiłbym intelektualista. Wszystko ich dzieli. Szkoła stawia na sport a trener jest wielkim fanem rugby i nie znosi gejów, co wpaja swoim chłopakom w drużynie. Wszystko zmienia się w jego głowie, gdy drużyna opowiada się za Conorem a on jest ich jedyną nadzieją na wygranie finałowego meczu. Film ma poboczne wątki ale nie zdradzę, bo trzeba obejrzeć.

    

   Ocena 6,50

   Nawet niezły

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 15 sierpnia 2017 09:39
 • poniedziałek, 14 sierpnia 2017
  • Fałszywy narzeczony - 2009

   Jennifer i Vince mają kłopoty finansowe. On ma długi ona nie ma mebli do nowego mieszkania. Poznają się na ślubie koleżanki. Widząc, że dostaje ona mnóstwo prezentów postanawiają także skorzystać z okazji i pobrać się na niby dla podarunków ślubnych. Jak to w życiu bywa przygotowania łączą parę, która się w sobie zakochuje naprawdę.

    

   Ocena 6,00

   Trochę lepsza komedia

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 14 sierpnia 2017 17:48

Kalendarz

Grudzień 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Wyszukiwarka

Kategorie

Kanał informacyjnyOpcje Bloxa