Wpisy

 • czwartek, 19 kwietnia 2018
  • Iqaluit - 2016

   Film sam w sobie nie jest ciekawy, bo to typowa historia zdradzonej żony. Mąż tyra na delegacji ma tam kochankę i dziecko. Ginie w wypadku. Żona jedzie na miejsce tragedii i dowiaduje się o tych rzeczach. Proste?. Proste. Zaletą filmu jest pokazanie ludu Inuitów u nas nazywa się ich Eskimosami, ale poprawność i upss.. Zmieniają nazwę. Obraźliwe dla nich było to, że termin Eskimos to inaczej zjadacz surowego mięsa. Niestety foczkę na filmie na surowo jedzą. Dalej akcja filmu toczy się na dalekiej północy (Kanada) w miasteczku gdzie nie ma nazw ulic są tylko numery. Temperatura przez siedem miesięcy jest poniżej zera, jest dzień polarny. Mieszkańcy to w większości Eskimosi, zobaczymy jak mieszkają. Wszystko to dodaje smaczku filmowi i dlatego warto na niego spojrzeć.

    

   Ocena 6,0

   Ciekawa sceneria

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 19 kwietnia 2018 08:12
 • wtorek, 17 kwietnia 2018
  • Historia położnej 2 - 2016

   Opisy filmu nijak mają się do treści. Gesa wraz z jej kuzynką Luisą jadą do Wiednia, do jej ojca znanego profesora medycyny. Tylko on może wyleczyć Luisę swoją córkę z suchot. Oczywiście ojciec uciekł kiedyś od jej matki. Tacy są mężczyźni. Gesa w Wiedniu pracuje u wuja, jako położna, ale chce studiować medycynę. Udaje jej się to i zostaje studentką. Wszystko układa się wspaniale gdyby nie morderstwa dokonywane w szpitalu. Ktoś wyrywa serca młodym kobietom najczęściej prostytutkom. Fajny film. Ciekawy temat. Jak leczono w tamtych czasach. To zainteresuje wszystkich.

    

   Ocena7,00

    

   Polecam

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 17 kwietnia 2018 07:03
  • Nie rozmawiaj z Irene - 2017

   Kto nie oglądał tego filmu powinien szybko nadrobić zaległości. Otyła nastolatka ma kłopoty, wiadomo wygląd. Marzy o tym żeby być cherliderką. ale to są piękne dziewczyny a ona raczej do takich nie należy. Matka zabrania jej mieć komórki, Internetu słowem wszystkiego. Chce ją chronić przed światem. Irenka się buntuje. W liceum zostaje zawieszona na dwa tygodnie wraz z koleżanką i kolegą z klasy za awanturę. Sami zobaczycie. Przez dwa tygodnie ma w domu starców odrabiać prace społeczne. Tutaj wpada na pomysł założenia zespołu tancerzy i wystą pienia w Mam talent. Oczywiście zostają przyjęci, ale nie dojeżdżają na próbne zdjęcia za sprawą zawistnej koleżanki. Co robią? Doskonałe dialogi, cięte riposty to mocna strona filmu.  

    

   Ocena 6,8

    

   Polecam

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 17 kwietnia 2018 06:48
 • poniedziałek, 16 kwietnia 2018
  • Dwie kobiety - 2017

   Claire jest położną pracuje w szpitalu i wiedzie spokojne życie. Nagle w jej życie wdziera się nieznajoma kobieta. Okazuje się, że jest to jej mata, która opuściła ojca 30 lat temu i teraz chce nadrobić stracony czas. Matka jest poważnie chora i nie ma nikogo bliskiego. Obserwujemy przez cały czas jak dogadują się obecnie matka i córka. Ciekawe jest to, że można to wszystko oglądać i się nie nudzić. Nie wiem jak to kręcili, ale pełno jest scen z noworodkami. Ciekawe jak to kręcili. No i zachęcam do pracy na działce, bo to cudowne hobby. W filmie jest o tym trochę.

    

   Ocena 6,5

    

   Ciekawy

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 16 kwietnia 2018 17:55
  • Odpoczynek? Nie ma mowy! - 2017

   Rodzinka Gunduli wyjeżdża na wakacje na Majorkę. Wakacje funduje teściowa, która ma nadzieję, że rodzina pomoże w urządzaniu butiku. Coś za coś. Niestety jak to bywa nie ma plaży i opalania a są tylko kłopoty. Wszystko idzie inaczej niż zaplanowała Gundula. Do ich gromadki dołączają dalsi krewni, słowem cała rodzina teściowej. W hotelu psuje im się łóżko, spadają zasłony, mąż smali cholewki do recepcjonistki. Do tego dochodzi ojciec chory na demencję, córka zakochana w tubylcu i syn, który nie chce iść na plażę z matką. Komedia dla odpoczynku.

   

   Ocena 5,00

   Nie wymagajmy

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 16 kwietnia 2018 17:23
 • piątek, 13 kwietnia 2018
  • Anihilacja - 2018

   Nie jest to wybitne działo, ale kolory i widoki piękne. Jest uczta dla wzroku. W strefie X gdzie rozbił się tajemniczy przedmiot nie istnieją prawa natury. Wszystko jest tajemnicą wojskową. Tam właśnie udaje się Lena, która jest biologiem i wraz z ekipą wyrusza zbadać nieznane zjawisko oraz odkryć, co robił jej mąż w tej strefie.

    

   Ocena 6,80

    

   Fajne widoki

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 13 kwietnia 2018 12:32
  • Destrukcja - 2015

   Facet zgłupiał po śmierci żony i zachowuje się nieco inaczej niż normalni ludzie. Między innymi w liście na niedziałający automat do batoników w szpitalu opisuje swoje życie. Listy te docierają w firmie do Karen, która odpowiada za kontakt z klientami. Do tego stopnia zainteresowała się z nieznajomym, który opisuje swoje życie w skargach na automat, że postanowiła się z nim spotkać. To zmienia jego i jej życie.  Niby prosty film a jednak wciągający i ogląda się z lekkim zaciekawieniem.

    

   Ocena 7,00

    

   Nawet wciąga

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 13 kwietnia 2018 12:25
 • niedziela, 08 kwietnia 2018
  • Wpis bez tytułu

   Tom wraz z rodziną wyrusza na wakacje. Mimo sprzeciwu żony dołącza do nich jego ojciec. Wszystko idzie zgodnie z planem do momentu, gdy na autostradzie Tom ustawia tempomat na 130km/godz. i traci panowanie nad autem. Pędzi rozpędzonym pojazdem i nie może go zatrzymać. Co się wówczas dzieje musicie zobaczyć. Doskonała komedia francuska, jakiej dawno nie widziałem. Rozrywka murowana.

   

   Ocena 6,5

   Doskonała rozrywka

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 08 kwietnia 2018 08:22
 • wtorek, 03 kwietnia 2018
  • Kocham Cię - 2016

   Taka lekka produkcja szwedzkiego pochodzenia. Oboje małżonkowie są znudzeni małżeństwem. Ona postanawia się rozwieść tzn. próbuje, bo jakoś jej nie wychodzi.  Opuszcza męża i robi skok w bok. On nie jest dłużny czyni to samo. Nie ma ja flircik. Wszystko  kończy się rzeczywiście ich rozwodem i przyjaźnią. Co tylko jest możliwe w filmach.

    

   Ocena 5,5

   Lekkie filmidło

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 kwietnia 2018 20:34
  • Służąca - 2016

   Oszust finansowy postanawia przejąć majątek pięknej Japonki, która mieszka z wujem. Postanawia ją rozkochać w sobie, poślubić i umieścić w szpitalu psychiatrycznym. W tym planie ma mu pomóc jego wspólniczka, którą umieszcza w pobliżu pięknej damy, jako służącą. Ma ona nakłaniać swoją panią do tego czynu zdobywając jej zaufanie. Wszystko idzie zgodnie z planem tylko, że do szpitala zostaje zapakowana służąca a jej pani zostaje z oszustem. Dalej nie będę pisał, bo zdradzę sekrety filmu i nie będzie to ciekawe. A ciekawe jest i ręka świerzbi żeby napisać.  Nikt nie spodziewa się, jaki będzie koniec tej opowieści. W zalewie filmów USA ten film to perełka, którą warto obejrzeć.

   

   Ocena 7,5

   Warto obejrzeć

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 kwietnia 2018 20:23
 • sobota, 31 marca 2018
  • Nowicjat - 2017

   Film opowiada o tym jak młoda dziewczyna chce zostać zakonnicą. Dla mnie dziwne jest to, że one sobie marnują życie, nawet, jeśli wierzą w Boga. Bóg na pewno patrzy na te rzeczy inaczej i nie każe robić takich wyrzeczeń. Jestem pełen podziwu dla tych dziewcząt, które się na to decydują. Film ukazuje jak poszukują Boga te młode osoby i dlaczego to robią. Niestety na drodze znajdują matkę przełożoną, która od 40 lat nie opuściła klasztoru i jest niereformowalna, gdyż nie wdraża w życie postanowień Soboru Watykańskiego II. Ciekawy obraz i ogląda się go z zaciekawieniem człowieka, który nie orientuje się w tych sprawach.

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 31 marca 2018 19:06
 • poniedziałek, 26 marca 2018
  • Kształt wody - 2017

   Film nie zawiódł moich oczekiwań, czyli nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego.

   To bajka dla dorosłych, która dostała Oscara w 2018. Niestety jak zwykle nie wiadomo, za co i dlaczego. Na pewno na taką nagrodę zdecydowanie nie zasłużył. Eliza, niemowa od urodzenia wraz z koleżanką są sprzątaczkami w tajnym ośrodku wojskowym. Pewnego razu przywożą tam stwora wodnego, w którym się zakochuje. Chcą go pociąć na kawałki do badań, ale Eliza postanawia go wykraść i wypuścić na wolność. Nic więcej. Aha, ich tropem podąża zły Richard, który ma za zadanie odzyskać stwora. I to wszystko. Historia prosta jak drut. Nie warta Oscara i gubią się recenzenci, którzy głosują na te filmy. Chyba utworzyło się TWA ( Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) i trzeba to przewietrzyć. Najwyższy czas wpuścić trochę świeżości do Hollywood inaczej nie wróżę niczego dobrego.

    

   Ocena 6,5

   Zawiedzione nadzieje

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 26 marca 2018 09:02
 • środa, 21 marca 2018
  • Lena Lorenz - serial 2015-2017

    

   Postanowiłem poukładać odcinki serialu Lena Lorenz, które do tej pory ukazały się u nas. Zaczynam od ostatnich

    

   10. Wunsch und Wirklichkeit – Marzenia a rzeczywistość - 2017

    

   9. Geliehenes Glück – Ukradzione szczęście - 2017

    

   8. Gegen alle Zweifel – Pomiomo wątpliwości - 2017

    

   7. Lebenstraum – Marzenie życia - 2017

    

   6. Ein Fall von Liebe – Czy to miłość - 2016

    

   5. Von weit her – Z daleka - 2016

    

   4. Spurlos verschwunden  - 2016

    

   3. Entscheidung fürs Leben – Życiowa decyzja  - 2016

    

   2. Zurück ins Leben - 2015

    

   1. Willkommen im Leben - 2015

    

   Serial to losy tytułowej bohaterki Leny, która jest położną i pracuje w Berlinie. Przenosi się na wieś do gospodarstwa matki i tam otwiera prywatną praktykę. Film ukazuje losy jej rodziny i przyjaciół. Każdy odcinek to opowieść o nowym zdarzeniu w jej życiu. Nawet wciąga. Idealny dla kobiet.

    

   Ocena 6,5

    

   Wciąga

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 21 marca 2018 12:31
 • piątek, 16 marca 2018
  • Zacne rodziny - 2015

   Zakręcony film, ale nie taki zły. Tempo jest szalone. Jérôme ma fajną babkę i mieszka w Szanghaju. Pewnego razu interesy zmuszają go do przyjazdu do Londynu to, dlaczego nie odwiedzić rodziny? Na miejscu dowiaduje się, że jego dom rodzinny ma być sprzedany, pieniądze ma dostać matka, ale ich nie dostaje. Dom ma kupić jego stary przyjaciel i wybudować apartamenty. Jedzie na miejsce pod Paryż zobaczyć, dlaczego nie można sprzedać domu. Merostwo ma prawo pierwokupu i chce go odkupić. Dowiaduje się, że ojciec miał kochankę, która mieszkała w tym domu z córką i została wyrzucona. Ciągle ma jechać na spotkanie do Londynu, ale nie może wyruszyć. Córka kochanki to nie jego siostra i poczuli do siebie miętę. Ta z Londynu jego, narzeczona przyjeżdża do niego itd .... . A, sprawa z domem się komplikuje. Nawet nie ma nudy tylko

    

   Ocena 6,50

    

   Całkiem, całkiem

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 16 marca 2018 14:46
  • Przewodnik po życiu - 2015

   Oglądałem go tydzień temu i pamiętam tylko, że ojciec dwóch bliźniaczka a matka szukała sobie nowego mężczyzny, bo już jej nudno było w związku. Znalazła sobie nowego a on rysownik komiksów wciąż ją kochał. Pikanterii dodaje jak go sobie znalazła. Sami zobaczcie.Pomagał jej, gdy ona miała problemy w nowym związku. On też kogoś znalazł. Film z cyklu popatrz i zapomnij. Rozrywka na godzinę.

    

   Ocena 6,00

   Popatrz i zapomnij

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 16 marca 2018 07:36
 • czwartek, 15 marca 2018
  • Chwała bohaterom - 2017

   Film bardzo dobry. Dla mnie ma za słabe oceny, bo kto nie był w wojsku i nie był w opresji tak jak oni nie wie, co oni przeżywają. Młodzi chłopcy wracają z wojny w Iraku, niektórzy zdrowi niektórzy z traumą po przeżyciach. Zmagają się oni ze swoimi kłopotami a bliscy nie wiedzą, co się dzieje. Muszą sami zmagać się ze swoimi przeżyciami. Dobrze, jeżeli znajdą się w ośrodku, który im pomoże, ale nie zawsze jest w nim miejsce. Co robić?

   Tutaj przedstawione są losy kilku z nich i jest to odbicie życia, jakie wiodą po tej wojnie. A wojny trwają. Ironia losu XXI wieku, bo dalej przybywa chorych. Nie ma końca.

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 15 marca 2018 17:14
 • środa, 14 marca 2018
  • Roman J. Israel, Esq - 2017

   Dobra rola Denzela Washingtona, jako wspólnika kancelarii adwokackiej. Gra prawnika z zasadami i ideałami, który nie jest lubiany przez innych.  Nie lubi rzucać się w oczy i walczy wraz ze wspólnikiem o sprawy których nikt się nie podejmuje dotyczące biedaków. Niestety nie daje to wielkiego zarobku i jest biedakiem. Nie ma samochodu, wspaniałego mieszkania. Ideały nie napełnią odpowiedniego standardu życia. Jego szef dostaje zwału i nasz bohater pozostaje bez pracy. Przyjmuje pracę w kancelarii bogatego prawnika i widzi, że ten raczej bezwzględny prawnik ma szmal a on nie. Zmienia swoje zasady postępowania, gdy los daje mu możliwość wzbogacenia się. Zaznaje trochę luksusu, jednak pieniądze na długo szczęścia mu nie przynoszą. Mści się na nim los. Koniec lipny. Niedosyt.

    

   Ocena 7,00

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 14 marca 2018 17:55
 • wtorek, 13 marca 2018
  • Bajrangi Bhaijaan - 2015

   Gubi się mała dziewczynka niemowa z Pakistanu, w Indiach. Wiadomo jak żyją te dwa kraje ze sobą, w nie najlepszych stosunkach. Dziewczynką postanawia się zająć Pavan z Indii, który nielegalnie dostaje się do Pakistanu i jest ścigany, jako szpieg. Ujmują się za nim zwykli ludzie, dzięki, którym może bezpiecznie wrócić do siebie. Oczywiście film głęboko polityczny. Ma pokazywać, że podziały wśród narodów to zwykła sztuczność stworzona nie wiadomo, dlaczego. Razi tylko wiek Pavana, jak dla mnie trochę za stary do tej roli, stuknęło mu 48 lat jak kręcił ten film.

    

   Ocena 7,00

    

   Trochę długi

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 13 marca 2018 17:19
 • niedziela, 11 marca 2018
  • Radio na fali - 2009

   Film przypadnie z pewnością do gustu młodym widzom. Jak się jest młodym myśli się o muzyce i podobnych sprawach. Co robić, jeśli nie pozwalają nadawać rocka w radiu? Wynająć kuter skrzyknąć tych, którzy lubią rocka i nadawać z morza. Tak dzieje się w Anglii, gdzie nie pozwalają grać tej muzyki. Widzimy grupkę zapaleńców, którzy grają bawią się i żyją na kutrze. Dołącza do nich Carl za karę, bo palił papierosy w szkole. Jednak dla młodego chłopaka to nie kara a wybawienie. Jest wśród swoich.  Niestety wszystko się kiedyś kończy, ale sami zobaczcie jak. No i posłuchacie trochę dobrej muzyki.

    

   Ocena 7,50

    

   Spoko

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 11 marca 2018 07:56
 • sobota, 10 marca 2018
 • czwartek, 08 marca 2018
  • Kung Fu Szał - 2004

   Po kilku latach wróciłem do tego filmu i się nie zawiodłem. Staroć z 2004 a ogląda się znakomicie. Kto nie oglądał musi to nadrobić. Miastem rządzi gang siekier wymusza haracze, słowem kontroluje wszystko. Jest jednak taki zaułek w mieście gdzie mieszkają biedacy. Nikt tu nie zagląda życie toczy się własnym rytmem. Niestety gang chce kontrolować ten rejon. W obronie stają mieszkańcy i Sing ze swoim nieudacznym przyjacielem. Sing ma dar, który pomaga zwyciężyć mieszkańcom. Oj, to się naśmiejecie aż brzuch będzie bolał.

    

   Ocena 7,50

    

   Warto obejrzeć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 marca 2018 08:23
 • wtorek, 06 marca 2018
  • Wybór króla - 2016

   Film typowo historyczny opowiadający o pierwszych dniach II wojny w Norwegii i zachowaniu się jej rządu i króla Haakona VII. Monarcha, jako władza typowo tytularna musi odpowiedzieć na pytanie czy poddać się Niemcom, czy nie. Widzimy dramat rozgrywający się w kilka dni kwietniowych 1940 roku po ataku Niemców na Norwegię. Król ma dylemat jak się zachować. Po namyśle nie kolaboruje z Niemcami i ma to wpływ na działania przeciw Norwegii. Ukazana rodzina królewska i jej losy. Decydujące w tym filmie jest ukazanie postaw Norwegów, ich patriotyzm. Warto obejrzeć, gdyż niewiele wiemy o innych państwach jak zachowały się w tamtym okresie, zwłaszcza kraje skandynawskie.

    

   Ocena 6,50

    

   Lubiący takie klimaty

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 06 marca 2018 08:01
 • sobota, 03 marca 2018
  • Mała Miss - 2006

   Do czego można doczepić się do dobrze zrobionego filmu? Do niczego. Zobaczcie ten film i polepszy się Wam humor. Rodzina dziwaków wyrusza na festiwal piękności dla nastolatek. Składa się ona z głowy rodziny Richarda, który jest doradcą od życia i w życiu nic mu nie wychodzi, syn Dwayne złożył śluby milczenia i wszystko, co chce powiedzieć pisze na kartce, wujek Frank, który chciał popełnić samobójstwo, dziadek Edwin biorący prochy. No i nasza, Olive, która raczej nie jest miss, ale nic to ona nie boi się żadnych wyzwań i chce stanąć w szranki na festiwalu. Uroczy film pokazujący, do czego zdolna jest kochająca się rodzina.

    

   Ocena 7,50

    

   Super

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 03 marca 2018 16:19
  • Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem - 2017

   Historia tenisisty Bjorna Borga. Opisane zdarzenia Wimbledonu 1980 gdzie jego przeciwnikiem był wschodząca gwiazda tenisa McEnroe. Kto wygra po raz piąty Borg czy porywczy McEnroe? Widzimy zmagania psychiczne obu zawodników. Kto nie zna się na tenisie, ja kompletnie, nie wie, jaka to dziedzina sportu. Wydaje się, że zwykłe odbijanie piłeczki, luz. Tutaj widzimy typowego człowieka z jego rozterkami. Nawiasem mówiąc mając 26 lat zakończył karierę. Późniejsze występy to już gra o pieniądze lub dla zabawy. Warto obejrzeć film, bowiem to kawałek historii sportu.

    

   Ocena 7,30

    

   Warto

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 03 marca 2018 08:29
 • środa, 28 lutego 2018
  • Wszyscy moi mężczyźni - 2017

   Lubię tą aktorkę i dlatego obejrzałem ten film. Niestety zawiodłem się i to srogo. Chyba podąża śladem Brucea Willisa, który gra w coraz gorszych filmach. Tak jest i tutaj bez jakiejś ambitniejszej roli nic z jej kariery aktorskiej nie będzie. Ten film dobitnie to pokazuje. Odniosłem wrażenie niesmaku, bo starsza pani zadaje się z chłopczykiem i zdaje sobie sprawę, że nie powinna tego robić a brnie w to coraz głębiej. Alice jest w separacji i na swoje urodziny idzie na balangę tam spotyka trzech młodzików, którzy chcą robić karierę w filmie. Przygarnia ich do domu, bo nie mają chaty. Wkraczają w jej uporządkowane życie i pojawia się mąż i wychodzi film. Misz masz. Trzy razy zasnąłem i tyle. Reese popraw się, bo będzie lipa.

    

   Ocena 5,50

    

   Straciłem czas

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 28 lutego 2018 19:22

Kalendarz

Kwiecień 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Wyszukiwarka

Kategorie

Kanał informacyjnyOpcje Bloxa