Wpisy

 • piątek, 08 marca 2019
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj - 2016

   Po czterech latach od ostatniego filmu wraca nasz Jack Reacher. Tym razem pomaga pani major Susan Turner oskarżonej o zdradę. Przez to wplątuje się w kolejną awanturę i musi oczyszczać swoje imię. Dodatkowo dowiaduje się, że być może ma córkę, o której nic nie wiedział. Pani major prowadziła śledztwo w Afganistanie i dwójka żołnierzy przez nią wysłana na miejsce zostaje zastrzelona a ona sama aresztowana. O co chodzi w tej sprawie? Znowu mamy ciągłą akcję, zmiany sytuacji. Film ogląda się z przyjemnością, chociaż te sceny walki na pięści dla mnie są stale śmieszne i naciągane.

    

   Akcja

    

   Ocena 7,00

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 08 marca 2019 17:49
  • Jack Reacher: Jednym strzałem - 2012

   Nasz bohater to były żołnierz, zostaje pomocnikiem pani adwokat, która broni żołnierza byłego snajpera, który przypadkowo zastrzelił pięć osób. Nic by w tym nie było dziwnego tylko snajper chce żeby nasz bohater go bronił. Wszystko, bowiem jest ukartowane i snajper zostaje wrobiony w morderstwa. Chodziło dokładnie tylko o jedną osobę, ale żeby to ukryć motyw zastrzelono pięć. Dlaczego? Tego nie zdradzę. Film akcji. Chociaż nie lubię takich filmów ten jest dobrze zrobiony i ogląda się znakomicie. Doskonała rozrywka czas leci szybko. W roli głównej Tom Cruise.

    

   Akcja

    

   Ocena 7,00

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 08 marca 2019 17:40
  • Colette - 2018

   Film biograficzny o Sidonie-Gabrielle Colette zwanej Colett. Spytacie, kto to to chyba pierwsza pisarka powieści z pieprzykiem. Napisała cykl powieści u nas znanej pod nazwą Klaudyna. Obraz ukazuje jak do tego doszło. Jej pierwszy mąż starszy od niej był jej mecenasem tzn. ona pisała a on wydawał jej powieści pod własnym nazwiskiem. Był po prostu lepiej znany w Paryżu. Uruchomił taki biznes gdzie młodzi artyści pisali a on to wydawał i im płacił. Niezły kombinator. Wszystko przepuszczał na zabawy i dostatnie życie. Aby mieć pieniądze trzeba mieć książkę. Zamykał Colett i kazał jej pisać. Nasza pisarka przy boku męża stała się sławna i z czasem się usamodzielniła. Zaczęła kręcić z kobietami za przyzwoleniem swego męża, który widział w tym inspirację do następnych książek.

    

    

   Ciekawy

    

   Ocena 6,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 08 marca 2019 15:42
  • Paweł, apostoł Chrystusa - 2018

   Paweł jest w więzieniu w Rzymie za panowania Nerona. Zostaje skazany przez niego  na śmierć przez ścięcie głowy. Neron obarcza chrześcijan za podpalenie Rzymu.  Do Pawła dostaje się jego uczeń Łukasz i spisuje jego słowa. Paweł snuje opowieści ze swego życia. W tym samym czasie choruje córka naczelnika więzienia i leczy ją w ostatniej chwili Łukasz. Dzięki temu gmina chrześcijan w Rzymie jest na jakiś czas uratowana i opuszcza Rzym. Film raczej dla kogoś kto zna trochę losy Pawła albo wie coś kto to jest. Raczej nie obrazuje wędrówek tego świętego a koncentruje się na jego losach w Rzymie.

    

   Mam wahania

    

   Ocena 6,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 08 marca 2019 15:34
  • Dogman - 2018

   Psi fryzjer i weterynarz ma przyjaciela miejscowego osiłka. Wiadomo, że osiłek to ktoś mający więcej siły niż rozumu. Wszyscy mają go na osiedlu dosyć, ale nikt mu nie podskakuje. Wiadomo siła, która może eksplodować. Nasz bohater pomaga mu we włamaniu. Inaczej raczej nie mógł postąpić jak nie chciał być pobity.  Spędza rok w więzieniu, nie puszcza pary z gęby, czyli nic nie mówi. Po wyjściu chce swoją dolę. I następuje koniec, który jest tak głupi, że nie wiem, po co oglądałem ten film.

    

   Zawiodłem się

    

   Ocena 6,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 08 marca 2019 09:42
 • wtorek, 05 marca 2019
  • Deadpool - 2016

   Obejrzałem ten film, bo akurat leciał w TV. Wiedziałem, czego się spodziewać i się nie zawiodłem. Film dla młodego widza no może nie nazbyt, ale gimnazjum to chyba tak. Jest trochę krwi, przemocy fajerwerków nawet seksu. Wszystko zmieszane razem i podane na tacy. Smaku kina to tutaj nie ma jest typowa akcja a dla mnie nawet drzemka. Główny bohater jest chory na raka i kończy mu się życie. Co robi? Idzie i daje się przerobić na super człowieka. Niestety przerobili mu także twarz i stał się bardzo brzydki. Dlatego chodzi w czerwonym mundurku. Musi znaleźć człowieka, który mu to zrobił. Chce żeby zmienił go z powrotem w przystojniaka.

    

   Dla młodych

    

   Ocena 6,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 marca 2019 09:01
  • Hipopotam - 2017

    

   Kto ceni brytyjskie poczucie humoru niech ogląda ten film. Nie zawiedzie się. Ted kiedyś ceniony poeta młodego pokolenia obecnie krytyk teatralny nie wylewa za kołnierz. Lubi wypić i bywa bardzo wulgarny w swych osądach i wypowiedziach. Za jedną z takich akcji zostaje wylany z pracy i nie wie, co ma robić. Z pomocą przychodzi mu rodzina. Ma zająć się, co dzieje się w domu jego chrzestnego. Plotki mówią, że dzieją się tam cuda a ściślej uzdrowienia. Nasz bohater jedzie na miejsce sprawdzić, co w trawie piszczy. Film na pewno nie o ZOO, bo tak można sądzić z tytułu.

    

   Fajny

    

   Ocena 6,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 marca 2019 08:50
  • Król Teksasu - 2002

   Kto zna sztukę Króla Leara Szekspira ten obejrzy ją jeszcze raz tylko w nowej odsłonie. Kto nie zna będzie jak znalazł. John Lear postanawia przejść na emeryturę. Jest wielkim właścicielem ziemskim w Teksasie. Ma trzy córki i zamierza podzielić ziemię. Dzieli ją w ten sposób, że ta, która opowie jak go bardzo kocha dostanie największy kawałek. Oczywiście dwie, które najmniej go kochają dostają najwięcej a najmłodsza Claudia nic. Nie umie powiedzieć jak kocha ojca i nie dość, że nic nie otrzymała to została wypędzona. Dalej siostrzyczki wypędzają ojca i chcą więcej i więcej. Planują napad na sąsiednie ranczo. Jak to się kończy? Musicie sami zobaczyć.

    

   Oklepany temat

    

   Ocena 6,7

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 marca 2019 08:06
 • czwartek, 28 lutego 2019
  • Zimna wojna - 2018

   Ktoś, kto nie lubi filmów o miłości będzie zawiedziony. Niby rozgrywa się coś tam w tle jakieś ważne wydarzenia historyczne, ale dla widza młodego nieczytelne. Obraz opowiada o tym jak powstaje po wojnie zespół ludowy Mazurek. Jedna z kandydatek kocha się z wzajemnością w Wiktorze akompaniatorze zespołu. Wiktor ucieka za żelazną kurtynę w Berlinie jego ukochana Zula zostaje. No i zaczyna się życie od spotkania do spotkania obojga kochanków. Sceny ukazują lata, kiedy się spotykają i w jakich okolicznościach. Zula wychodzi za mąż za obcokrajowca żeby przekroczyć granicę dla ukochanego. Jednak szybko się nudzi w Paryżu i wraca. No tak to jest szare życie. Wiktor wraca do Polski przez zieloną granicę, zostaje aresztowany i skazany. Zula go wyciąga z więzienia. Ja lubię filmy o miłości i to takiej utopijnej, niespełnionej dlatego oglądałem to z przyjemnością. Kto lubi bajki będzie szczęśliwy.

   Miłość górą

    

   Ocena 7,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 28 lutego 2019 07:02
 • środa, 27 lutego 2019
  • Czy naprawdę wierzysz? - 2015

   Kto wierzy w Boga w mniejszym lub większym stopniu powinien ten film obejrzeć. Bo po prostu jest życiowy i tyle. Obraz ukazuje chyba dwanaście różnych postaci, które zmagają się z życiem. W tym wszystkim gdzie jest Bóg? Oto pytanie, na które odpowiadają twórcy. Oczywiście jest to film i musi być podkoloryzowany, optymistyczny. Ktoś zarzuci, o bo tu wszystko jest bardziej optymistycznie a tak ja w życiu nie mam. Nie można porównywać filmu do życia. Kto chciałby oglądać smutny film, który by nas dołował? Ja na pewno nie. Smutku to my mamy naokoło dużo. Zatem filmów takich raczej trzeba unikać. Oczywiście warto obraz obejrzeć po jakimś czasie, bo mamy przemyślenia i refleksje. Na pewno jest tu dramaturgia, akcja i ciekawy koniec. Zaskakujący. Na koniec dodam, że jestem wierzący ale daleko mi do odpowiedzenia twierdząco na to pytanie zadane w filmie po jego obejrzeniu.

    

   Warto

    

   Ocena 7,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 27 lutego 2019 08:31
 • wtorek, 26 lutego 2019
  • Kraina Boga - 2012

   Kraina Boga to teren, na którym ma powstać szkoła katolicka. Takie marzenia ma Jake. Jego ojciec zadłuża ten teren, bo utrzymuje się tylko z ofiar kościelnych. Obecnie jest tu obóz dla zagubionej młodzieży. Teren ma być zlicytowany. Chrapkę na niego ma firma zajmująca się nieruchomościami, która dla klienta potrzebuje terenu na budowę kasyna. Skąd ludzie mają pociąg do grania? Nie wiem. W każdym razie z ramienia firmy jedzie tam, Meghan. W życiu ma tylko jeden cel pieniądze za wszelką cenę. Teraz ma za zadanie kupno tego terenu. Jest jeden warunek, jaki stawia właściciel: musi pobyć tutaj tydzień i brać udział w życiu obozu. Film pozytywny. Religijny. Mający ukazać pewne wartości w życiu.

    

   Można zerknąć

    

   Ocena 6,1

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 26 lutego 2019 07:29
  • Mała Italia - 2018

   Romeo i Julia we współczesnym wydaniu. Czy nie lubimy tego wątku? Od lata ta sama historia i się nie nudzi. On kocha ją od dzieciństwa. Razem dorastali. Ona wyjeżdża do Anglii na staż kucharski. On pomaga rodzicom prowadzić pizzerię. Ona wraca i mają się ku sobie. Niestety rodziny są od lat zwaśnione z powodu właśnie pizzy. I tak dalej... Film na poprawę humoru i apetytu.

    

   Lekki

    

   Ocena 6,0

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 26 lutego 2019 07:16
 • sobota, 23 lutego 2019
  • Wilson - 2017

   Wilson ma trudny charakter. Odstaje od przeciętnego człowieka. Gdy traci jedynych przyjaciół próbuje znaleźć nowych. Szuka swojej byłej żony, którą po latach odnajduje i chce na nowo ułożyć sobie z nią życie. Podczas spotkania okazuje się, że ma córkę, która została oddana do adopcji. Wilson odnajduje ją i chce uczestniczyć w jej życiu. Niestety nie wychodzi mu to jak wszystko w życiu trafia do więzienia. Zostaje oskarżony niesłusznie za porwanie córki, ale ma w sobie dużo optymizmu i udaje mu się przetrwać ciężki okres pozbawienia wolności. Film nietypowy, troszkę pokręcony, ale ogląda się z zaciekawieniem.

    

   Trudno powiedzieć

    

   Ocena 6,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 23 lutego 2019 15:54
 • wtorek, 19 lutego 2019
  • Trafny wybór - 2015

   Umiera Barry radny miasteczka. Należy dobrać nowego członka rady gminy. Trzeba ogłosić wybory. Jest to ważna sprawa dla przewodniczącego rady, gdyż ma on w tym własny interes. Chce żeby w miasteczku powstał luksusowy hotel i potrzeba jest zgoda rady. Zaczyna się szukanie następcy poprzedniego radnego. Wszyscy chcą swojego człowieka, bo od niego będzie zależało głosowanie w radzie. Znika sielanka miasteczka a zaczyna się walka.

   Nawet

    

   Ocena 6,8

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 19 lutego 2019 18:14
  • Doonby. Każdy jest kimś - 2013

   Na rozdrożu dróg pewien włóczęga o imieniu Sam wsiada do autobusu i jedzie w nieznane. Wysiada w jakimś miasteczku i szuka pracy. Dostaje pracę, jako barman w barze oraz spanie na zapleczu. Okazuje się, że jego przyjazd wywołuje zamieszanie w spokojnej mieścinie. Sam staje się popularny w mieście wszędzie pomaga i jest mile widziany. Nawet córka miejscowego lekarza zakochuje się w naszym włóczędze. Niestety Sam przyciąga jakieś wypadki, lecz zawsze wychodzi ze wszystkich zdarzeń zwycięsko. Dosyć mają go już wszyscy nawet jego dziewczyna. Sam zostawia wszystko i wszystko zostaje jak by go nigdy nie było. Przewrotny koniec.

    

   Nawet

    

   Ocena 6,8

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 19 lutego 2019 18:02
 • poniedziałek, 18 lutego 2019
  • Niezniszczalny - 2018

   Film produkcji rosyjskiej o wojnie i jednym z jej bohaterów. Otóż był taki dowódca czołgu Konowałow który zniszczył 16 niemieckich czołgów. Niemożliwe powiecie. A jednak. Zasługa to przede wszystkim czołgu, który rzeczywiście miał pancerz, który był nie do pokonania, a niestety był powolny. Zresztą poczytajcie o czołgach II wojny światowej. Po prostu historia jak we śnie i prawdziwa. Jest tylko pomyłka, bo pewnie chodziło o Zinowieja Kołobanowa a nie Siemiona, zmianę zrobiono chyba na potrzebę filmu. A czołg to KW1 i otrzymał 156 trafień. Film typowo dla mężczyzn i panie niech się nie palą do oglądania. Cały czas strzelanka.

    

   Dla chłopców

    

   Ocena 6,8

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 18 lutego 2019 08:49
 • piątek, 15 lutego 2019
  • Durrellowie - 2016

   Kto natknie się na ten serial zakocha się po obejrzeniu pierwszego odcinka. Tego serialu nikt nie przebije powiem od razu. To nie dreszcze, to nie kryminał, wielki świat czy historia. To opowieść o rodzinie, która wyjechała z Anglii i osiada na Korfu. Kto nie wie to grecka wyspa. Wszystko dzieje się w 1935 roku. Nasza rodzina to wdowa, która ma córkę i trzech synów. Każdy z rodziny to osobny charakter i indywidualność. Matka pozwala im na wiele i to stanowi bazę filmu. Nie mają wielkich pieniędzy tylko wdowią rentę i muszą zarabiać. Cały czas tropią ich kłopoty finansowe. Gerald najmłodszy kocha zwierzęta i gromadzi ich całe stado. Zamiast chodzić do szkoły chodzi do lasu. Lawrence chce być pisarzem. Margo nie wie, co ma robić a Leslie uwielbia broń. Nasza Louisa, która jest matką ich wszystkich ciągle ma adoratorów i nic z tego nie wynika. Gra ją Keeley Hawes i zasługuje na wysoką notę. Nawiasem mówiąc wszystko to działo się w części naprawdę, bo cała rodzina istniała naprawdę i losy jej opisał najmłodszy Gerald, bo na jego podstawie nakręcono serial. Zatem można też przeczytać książkę. Naprawdę odjazd. Trzy sezony razem 20 odcinków.

    

   Polecam

    

   Ocena 8,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 15 lutego 2019 10:53
 • niedziela, 10 lutego 2019
  • Sielska kraina 2: Dar aniołów - 2010

   Film muzyczny, ale nie tak za bardzo. Bobbie dostaje od aniołów dar pięknego głosu tylko nie może kłamać. Przy jej porodzie umiera jej matka a ojciec ją opuścił. W każdym razie udaje się do stolicy country Nashville, by spróbować swoich sił. Tutaj robi karierę, lecz po drodze kłamie i źle postępuje. Traci głos i musi zacząć wszystko od nowa. Film może przewidywalny, ale jest muzyka dziewczynę gra amerykańska piosenkarka muzyki country Katrina Elam. Nie wiem, dlaczego nie zrobiła wielkiej kariery, bo z tego, co wiem to nie. Głos ma fajny i da się słuchać. Przyjemnie się to wszystko ogląda.

    

   Przyjemny

    

   Ocena 6,7

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 10 lutego 2019 05:41
 • sobota, 09 lutego 2019
  • Sztuka kłamania - 2018

   On kapitan Neuville przed wyjazdem na front zaręcza się z Pauline. Obiecuje, że będzie pisał codziennie. Niestety nie napisał ani jednego listu. Jego luba zapada na zdrowiu z tęsknoty. Jej siostra wpada na pomysł żeby ratować siostrę pisze listy w imieniu kapitana. Tak zaczyna wczuwać się w rolę, że na końcu uśmierca naszego bohatera. Niestety jak to w życiu nasz kapitan wraca i kieruje swe kroki do Pauline. Na jego drodze staje jak zwykle jej siostra Elisabeth, która teraz kłamie z kapitanem, żeby na jaw nie wyszło jej oszustwo. Tak się w tym zagalopowali, że dla ratowania kapitana przed śmiercią Elisabeth musi wyjść za niego za mąż. Wszystko dzieje się w czasach wojen napoleońskich.

    

   Komedyjka

    

   Ocena 6,0

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 09 lutego 2019 04:22
  • War Room. Siła modlitwy - 2015

   Jest małżeństwo Tony i Elizabeth mają wszystko, czego w życiu potrzeba. Wspaniały dom, pracę córkę itd. Niestety nie ma między nimi zgody i życie nie układa im się pomyślnie. Zaczynają się od siebie oddalać. Skąd my to znamy? Na tym zakręcie życia Elizabeth poznaje starszą panią, która sprzedaje dom za jej pośrednictwem panią Clarę. Ta inspiruje ją do walki o małżeństwo i pokazuje jej jak to robić. Siła tkwi w modlitwie i Bogu. Film naprawdę pozytywny i potrzebny wielu z nam, którzy może też stoją w obliczu trudnych decyzji.

    

   Warto

    

   Ocena 7,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 09 lutego 2019 04:00
 • czwartek, 07 lutego 2019
  • Mystery, Alaska - 1999

   W małej mieścinie na Alasce wszyscy się znają a sportem, który uprawiają prawie wszyscy jest hokej.  Pewnego razu zjawia się reporter sportowy opisuje ich fascynację hokejem i cotygodniowe sobotnie mecze. Artykuł doprowadził do tego, że zawodowa drużyna hokeja chce zagrać mecz z miejscowymi. Jak do tego dochodzi i co o kim wie w miasteczku to będzie w filmie. Film pozytywnie motywujący i panuje w nim dobry klimat.

    

   Warto

    

   Ocena 6,8

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 07 lutego 2019 09:23
 • środa, 06 lutego 2019
  • Rodziny się nie wybiera - 2018

   Valentin ucieka z domu z północnej Francji. Odnosi w Paryżu sukces gdzie z żoną projektują mieszkania. On by zdobyć rozgłos udaje wychowanka domu dziecka. Sytuacja się komplikuje, gdy po 17 latach odwiedza go jego matka z bratem i żoną. Valentin jest załamany, bo jego rodzina to dilerzy samochodowi a raczej złomiarze samochodów. Do tego w wypadku traci pamięć i cofa się w czasie, gdy mieszkał w domu na północy. Mówi dialektem podobnie jak jego najbliżsi. Jego żona Constance nie poddaje się, chce żeby ukochanemu wróciła pamięć. Uczy się nawet jego dialektu. Doskonała obsada i lekka komedia gotowa.

    

   Komedyjka

    

   Ocena 6,2

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 06 lutego 2019 08:37
 • wtorek, 05 lutego 2019
  • Rodziny się nie wybiera - 2011

   Siostra Cesara jest lesbijką i wraz z partnerką chce adoptować dziewczynkę. Niestety dziewczynka mieszka w Tajlandii a adoptować ją mogą tylko małżeństwa mieszane. Zatem wpada na pomysł, aby jej brat wraz z jej partnerką udawali małżeństwo. Wiadomo, że to spowoduje liczne przygody na miejscu w Tajlandii. Tutaj osobą, która ma ich prześwietlić jest Doktor, Luix którego gra Jean Reno. Do tego brata gra Christian Clavier i zabawa jak się patrzy.

    

   Zabawny

    

   Ocena 6,00

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 lutego 2019 07:29
 • niedziela, 03 lutego 2019
  • Księgarnia z marzeniami - 2017

   Zastanawiam się, co w takim filmie jest, że jest dobry. Jakiś błahy scenariusz. Ot wdowa chce założyć księgarnię gdzieś w miasteczku na prowincji. Lata - koniec pięćdziesiątych w Anglii. Ale przeszkadza to bogatej właścicielce ziemskiej, bo chciała tam założyć centrum sztuki. No i zaczyna się walka. Dobra gra aktorska, takie surowe angielskie postacie i ten język angielski. Cymus. A tak naprawdę przesłanie filmu pasuje i nic się nie starzeje do dzisiaj.

    

   Warto

    

   Ocena 7,00

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 03 lutego 2019 10:02
 • sobota, 02 lutego 2019
  • T-34 - 2019

   Jeżeli macie dosyć filmów o tym jak jeden superbohater ratuje świat to zapraszam na ten film. Fajnie zrobiony i czas szybko leci. Gdyby to był film USA to by były ochy i achy a tak to są drwiny. Nie baczcie na to, bo film jest naprawdę dobry i nie ma nudy. Opowiada on o czołgistach. Spotykają się pod Moskwą i ten dobry rozwala kilka złych czołgów. Niestety trafia do niewoli do obozu. Ten zły postanawia użyć go, jako królika doświadczalnego na poligonie. Tu się zawiedzie. Dobry kompletuje załogę i ucieka na wschód. zZmartwię tylko panie, bo to film raczej nie dla nich.

    

   Warto

    

   Ocena 7,50

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 02 lutego 2019 19:30

Kalendarz

Kwiecień 2019

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wyszukiwarka

Kategorie

Kanał informacyjnyOpcje Bloxa