Wpisy

 • poniedziałek, 18 lutego 2019
  • Niezniszczalny - 2018

   Film produkcji rosyjskiej o wojnie i jednym z jej bohaterów. Otóż był taki dowódca czołgu Konowałow który zniszczył 16 niemieckich czołgów. Niemożliwe powiecie. A jednak. Zasługa to przede wszystkim czołgu, który rzeczywiście miał pancerz, który był nie do pokonania, a niestety był powolny. Zresztą poczytajcie o czołgach II wojny światowej. Po prostu historia jak we śnie i prawdziwa. Jest tylko pomyłka, bo pewnie chodziło o Zinowieja Kołobanowa a nie Siemiona, zmianę zrobiono chyba na potrzebę filmu. A czołg to KW1 i otrzymał 156 trafień. Film typowo dla mężczyzn i panie niech się nie palą do oglądania. Cały czas strzelanka.

    

   Dla chłopców

    

   Ocena 6,8

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 18 lutego 2019 08:49
 • piątek, 15 lutego 2019
  • Durrellowie - 2016

   Kto natknie się na ten serial zakocha się po obejrzeniu pierwszego odcinka. Tego serialu nikt nie przebije powiem od razu. To nie dreszcze, to nie kryminał, wielki świat czy historia. To opowieść o rodzinie, która wyjechała z Anglii i osiada na Korfu. Kto nie wie to grecka wyspa. Wszystko dzieje się w 1935 roku. Nasza rodzina to wdowa, która ma córkę i trzech synów. Każdy z rodziny to osobny charakter i indywidualność. Matka pozwala im na wiele i to stanowi bazę filmu. Nie mają wielkich pieniędzy tylko wdowią rentę i muszą zarabiać. Cały czas tropią ich kłopoty finansowe. Gerald najmłodszy kocha zwierzęta i gromadzi ich całe stado. Zamiast chodzić do szkoły chodzi do lasu. Lawrence chce być pisarzem. Margo nie wie, co ma robić a Leslie uwielbia broń. Nasza Louisa, która jest matką ich wszystkich ciągle ma adoratorów i nic z tego nie wynika. Gra ją Keeley Hawes i zasługuje na wysoką notę. Nawiasem mówiąc wszystko to działo się w części naprawdę, bo cała rodzina istniała naprawdę i losy jej opisał najmłodszy Gerald, bo na jego podstawie nakręcono serial. Zatem można też przeczytać książkę. Naprawdę odjazd. Trzy sezony razem 20 odcinków.

    

   Polecam

    

   Ocena 8,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 15 lutego 2019 10:53
 • niedziela, 10 lutego 2019
  • Sielska kraina 2: Dar aniołów - 2010

   Film muzyczny, ale nie tak za bardzo. Bobbie dostaje od aniołów dar pięknego głosu tylko nie może kłamać. Przy jej porodzie umiera jej matka a ojciec ją opuścił. W każdym razie udaje się do stolicy country Nashville, by spróbować swoich sił. Tutaj robi karierę, lecz po drodze kłamie i źle postępuje. Traci głos i musi zacząć wszystko od nowa. Film może przewidywalny, ale jest muzyka dziewczynę gra amerykańska piosenkarka muzyki country Katrina Elam. Nie wiem, dlaczego nie zrobiła wielkiej kariery, bo z tego, co wiem to nie. Głos ma fajny i da się słuchać. Przyjemnie się to wszystko ogląda.

    

   Przyjemny

    

   Ocena 6,7

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 10 lutego 2019 05:41
 • sobota, 09 lutego 2019
  • Sztuka kłamania - 2018

   On kapitan Neuville przed wyjazdem na front zaręcza się z Pauline. Obiecuje, że będzie pisał codziennie. Niestety nie napisał ani jednego listu. Jego luba zapada na zdrowiu z tęsknoty. Jej siostra wpada na pomysł żeby ratować siostrę pisze listy w imieniu kapitana. Tak zaczyna wczuwać się w rolę, że na końcu uśmierca naszego bohatera. Niestety jak to w życiu nasz kapitan wraca i kieruje swe kroki do Pauline. Na jego drodze staje jak zwykle jej siostra Elisabeth, która teraz kłamie z kapitanem, żeby na jaw nie wyszło jej oszustwo. Tak się w tym zagalopowali, że dla ratowania kapitana przed śmiercią Elisabeth musi wyjść za niego za mąż. Wszystko dzieje się w czasach wojen napoleońskich.

    

   Komedyjka

    

   Ocena 6,0

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 09 lutego 2019 04:22
  • War Room. Siła modlitwy - 2015

   Jest małżeństwo Tony i Elizabeth mają wszystko, czego w życiu potrzeba. Wspaniały dom, pracę córkę itd. Niestety nie ma między nimi zgody i życie nie układa im się pomyślnie. Zaczynają się od siebie oddalać. Skąd my to znamy? Na tym zakręcie życia Elizabeth poznaje starszą panią, która sprzedaje dom za jej pośrednictwem panią Clarę. Ta inspiruje ją do walki o małżeństwo i pokazuje jej jak to robić. Siła tkwi w modlitwie i Bogu. Film naprawdę pozytywny i potrzebny wielu z nam, którzy może też stoją w obliczu trudnych decyzji.

    

   Warto

    

   Ocena 7,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 09 lutego 2019 04:00
 • czwartek, 07 lutego 2019
  • Mystery, Alaska - 1999

   W małej mieścinie na Alasce wszyscy się znają a sportem, który uprawiają prawie wszyscy jest hokej.  Pewnego razu zjawia się reporter sportowy opisuje ich fascynację hokejem i cotygodniowe sobotnie mecze. Artykuł doprowadził do tego, że zawodowa drużyna hokeja chce zagrać mecz z miejscowymi. Jak do tego dochodzi i co o kim wie w miasteczku to będzie w filmie. Film pozytywnie motywujący i panuje w nim dobry klimat.

    

   Warto

    

   Ocena 6,8

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 07 lutego 2019 09:23
 • środa, 06 lutego 2019
  • Rodziny się nie wybiera - 2018

   Valentin ucieka z domu z północnej Francji. Odnosi w Paryżu sukces gdzie z żoną projektują mieszkania. On by zdobyć rozgłos udaje wychowanka domu dziecka. Sytuacja się komplikuje, gdy po 17 latach odwiedza go jego matka z bratem i żoną. Valentin jest załamany, bo jego rodzina to dilerzy samochodowi a raczej złomiarze samochodów. Do tego w wypadku traci pamięć i cofa się w czasie, gdy mieszkał w domu na północy. Mówi dialektem podobnie jak jego najbliżsi. Jego żona Constance nie poddaje się, chce żeby ukochanemu wróciła pamięć. Uczy się nawet jego dialektu. Doskonała obsada i lekka komedia gotowa.

    

   Komedyjka

    

   Ocena 6,2

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 06 lutego 2019 08:37
 • wtorek, 05 lutego 2019
  • Rodziny się nie wybiera - 2011

   Siostra Cesara jest lesbijką i wraz z partnerką chce adoptować dziewczynkę. Niestety dziewczynka mieszka w Tajlandii a adoptować ją mogą tylko małżeństwa mieszane. Zatem wpada na pomysł, aby jej brat wraz z jej partnerką udawali małżeństwo. Wiadomo, że to spowoduje liczne przygody na miejscu w Tajlandii. Tutaj osobą, która ma ich prześwietlić jest Doktor, Luix którego gra Jean Reno. Do tego brata gra Christian Clavier i zabawa jak się patrzy.

    

   Zabawny

    

   Ocena 6,00

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 lutego 2019 07:29
 • niedziela, 03 lutego 2019
  • Księgarnia z marzeniami - 2017

   Zastanawiam się, co w takim filmie jest, że jest dobry. Jakiś błahy scenariusz. Ot wdowa chce założyć księgarnię gdzieś w miasteczku na prowincji. Lata - koniec pięćdziesiątych w Anglii. Ale przeszkadza to bogatej właścicielce ziemskiej, bo chciała tam założyć centrum sztuki. No i zaczyna się walka. Dobra gra aktorska, takie surowe angielskie postacie i ten język angielski. Cymus. A tak naprawdę przesłanie filmu pasuje i nic się nie starzeje do dzisiaj.

    

   Warto

    

   Ocena 7,00

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   niedziela, 03 lutego 2019 10:02
 • sobota, 02 lutego 2019
  • T-34 - 2019

   Jeżeli macie dosyć filmów o tym jak jeden superbohater ratuje świat to zapraszam na ten film. Fajnie zrobiony i czas szybko leci. Gdyby to był film USA to by były ochy i achy a tak to są drwiny. Nie baczcie na to, bo film jest naprawdę dobry i nie ma nudy. Opowiada on o czołgistach. Spotykają się pod Moskwą i ten dobry rozwala kilka złych czołgów. Niestety trafia do niewoli do obozu. Ten zły postanawia użyć go, jako królika doświadczalnego na poligonie. Tu się zawiedzie. Dobry kompletuje załogę i ucieka na wschód. zZmartwię tylko panie, bo to film raczej nie dla nich.

    

   Warto

    

   Ocena 7,50

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 02 lutego 2019 19:30
  • Wychodne mamusiek - 2014

   Jak dla mnie film za hałaśliwy. Dużo krzyku o nic. Po prostu Allyson siedzi w domu i wychowuje dzieci. Nie radzi sobie ze wszystkim. Nie tak wyobrażała sobie życie. Jest nieszczęśliwa. W sobotę zabiera swoje dwie przyjaciółki na kolację a mężowie mają zająć się dziećmi. Wszystko oczywiście będzie nie tak jak zaplanowała. Stolika w restauracji nie ma i musi iść na kręgle. Tutaj spotyka siostrzenicę Bridgette, której odmówiła opieki nad dzieckiem w ten dzień. Słowo do słowa okazuje się, że jej dziecko Bridgette tak naprawdę nie wiadomo gdzie przebywa. Rozpoczynają się poszukiwania. Zakończone w pace na policji.

    

   Taki sobie

    

   Ocena 5,3

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   sobota, 02 lutego 2019 10:34
 • piątek, 01 lutego 2019
  • Koło zamachowe - 2003

   Zacząłem oglądać ten film i chciałem go od razu zamknąć. No, ale już 15 minut to jeszcze trochę. I wciągnąłem się. To prawda, że gra aktorska i aktorzy lipni. Drugi sort, ale po filmie poczytałem i wiem, że... Producentem filmu jest prywatna wytwórnia Sherwood Pictures, która wyprodukowała kilka dobrych filmów. Jej założycielem jest Alex Kendrick, który tutaj gra główną rolę Jay Austina sprzedawcy samochodów. Bo film jest o tym, że nasz bohater ma komis samochodowy i stosuje nieetyczne praktyki. Jak to w handlu sprzedaje wszystko po zawyżonych cenach, ale jak zawyżonych to w głowie się nie mieści? Doznaje olśnienia i chce naprawić swe błędy. Zaczyna być uczciwy. Nie chce żeby dręczyły go wyrzuty sumienia. Film typowo religijny, ale naprawdę warto go obejrzeć i zastanowić się nad swoim życiem. No i zobaczyć inne filmy tej wytwórni filmowej.

    

    

   Czasami warto

    

   Ocena 7,00

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 01 lutego 2019 09:15
  • Kręcisz mnie - 2018

   Jocelyn ma pięćdziesiąt lat i używa życia. Imprezy, kobieta na jedną noc i nic więcej. Po śmierci matki będąc w jej mieszkaniu siedzi w wózku inwalidzkim i poznaje piękną sąsiadkę. Oczywiście postanawia ją poderwać na inwalidę. A tu klops, bo poznaje jej piękną siostrę, Florence która jest również przykuta do wózka. Nasz amant zakochuje się we Florence i nie wie jak jej powiedzieć, że jest sprawny. Natomiast nasza Florence znakomicie się bawi, bo od jakiegoś czasu tej znajomości wiedziała, że Jocelyn jest sprawny.

    

   Lekki

    

   Ocena 6,40

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 01 lutego 2019 09:02
 • czwartek, 31 stycznia 2019
  • Czwarty tenor - 2002

   Lupo właściciel restauracji zakochuje się w Ginie. Niestety kobieta go nie chce. Wyznacza warunek, że musi nauczyć się śpiewać. Zakochany głupiec jedzie do Włoch gdzie ma nagranego nauczyciela a tak naprawdę naciągacza pieniędzy. Lupo spotyka tutaj miłość swojego życia ma na imię Rosa. Cała jej rodzina pięknie śpiewa za sprawą magicznego wina.

   Nie pasuje mi główny bohater, którego zagrał Rodney Dangerfield

    

    

    

   Lekki

    

   Ocena 5,50

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 31 stycznia 2019 08:33
  • Dosięgnąć kosmosu - 1999

   Kto ma tak kilkanaście lat może trochę więcej niech szybko ogląda ten film a myśli przyjdą same. Film typowo motywacyjny, oddziaływuje pozytywnie na ludzi. No i historia najzupełniej prawdziwa. Oczywiście trochę podkoloryzowana, ale na potrzeby filmu tak być musi. W każdym razie jest sobie rodzina gdzieś w górniczym mieście. Główny pracodawca to kopalnia. Wszyscy to wiedzą i wszyscy wcześniej czy później tam lądują w pracy. Młodzi nie chcą, ale skąd wziąć pieniądze na wyrwanie się z tego piekła. Jest górnicza rodzina z dwoma synami. Jeden gra w futbol i ma szansę na stypendium sportowe. Pupil ojca. Drugi chce się uczyć i buduje modele rakiet. Ojciec jest za tym żeby poszedł w jego ślady, czyli kopalnia. Czym to się skończy? Oj nie będzie to prosta przeprawa.

    

   Warto obejrzeć

    

   Ocena 7,80

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   czwartek, 31 stycznia 2019 08:24
 • środa, 30 stycznia 2019
  • W koło Macieju - 2005

   Świetna czeska komedia o lekko czarnym zabarwieniu. Oglądałem ją już po raz drugi i ciągle coś nowego odnajduje. Polecam ją wszystkim, którzy nie oglądali. Tak kręci się komedie. Tłem są święta Bożego Narodzenia. Karol wiedzie przykładne życie z Teresą jest grabarzem. Jego brat Paweł to hulaka a najmłodszy to domownik i mieszka u Karola. Święta zawsze spędzają u swych rodziców gdzie mieszka również ich babcia. Niestety otrzymują spadek na cmentarzu grobowiec. Tak naprawdę to dostaje go ich babcia, ale oni postanawiają ukryć przed nią ten fakt. Chcą go sprzedać i podzielić się otrzymanymi pieniędzmi. Wszystko to spowoduje nieprzewidziane wypadki. Wszystko to jest zakręcone jak w czeskim filmie i należy obejrzeć.

    

   Warto

    

   Ocena 7,0

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 30 stycznia 2019 09:04
  • Król wyjęty spod prawa - 2018

   O historii Szkocji wiemy mało. No, bo to taka kraina gdzieś na wyspie w Wielkiej Brytanii. Dlatego dobrze się stało, że powstał ten film, bo poczytałem od razu trochę o jej dziejach. Co się okazuje? Cały czas Szkoci musieli walczyć o swoje państwo i ostatecznie zostali wchłonięci przez Anglię. Co widzimy dzisiaj? Inna rzecz, że nie jest im źle. Film to opowieść jak szlachcic Robert Bruce koronuje się królem Szkocji i wznieca powstanie. Trochę miłości, walki i wszystko. Czegoś tu jeszcze brakuje. Chyba lepszej gry aktorskiej? Bo niby dobry film ale .... .

    

   Nie mam zdania

    

   Ocena 6,8

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   środa, 30 stycznia 2019 08:30
 • poniedziałek, 28 stycznia 2019
  • Gentleman z rewolwerem - 2018

   Film oparty na autentycznej historii. Tylko w USA możliwe jest kilkanaście razy obrabować bank, kilkanaście razy uciec z więzienia a później jeszcze być inspiracją do filmu fabularnego. To Forrest Tucker jest tą postacią a gra go Robert Retford. Oglądamy jak rabuje banki w elegancki sposób w garniturze i z uśmiechem. Kiedy spotyka kobietę swojego życia myślimy no nareszcie się ustatkuje. Nic z tego znowu okrada cztery banki i trafia za kratki. Po prostu to był człowiek, który uwielbiał to robić.

    

   Ocena 6,5

    

   Można zobaczyć

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 28 stycznia 2019 17:54
  • Woodlawn - 2015

   Jak zwykle USA i podziały rasowe. One tak dały im w kość, że tych filmów jest bez liku. Utalentowany gracz futbolu amerykańskiego to Murzyn a w owym czasie nie było do pomyślenia żeby kolorowy grał z białymi. Tak było w Woodlawn High School w Birmingham, w stanie Alabama. Zaczynają się niesnaski w zespole, który jest skazany na porażkę we wszystkich meczach. Trener nie widzi nadziei i pozwala kaznodziei na rozmowę z graczami. Następuje cud, bo gracze zaczynają coś rozumieć, o co chodzi w życiu. I zaczyna się duchowe przebudzenie nie tylko graczy, ale i ich kibiców. Film oparty na prawdziwej historii Tony'ego Nathana, gwiazdy amerykańskiego futbolu.

    

   Warto obejrzeć

    

   Ocena 7,50

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 28 stycznia 2019 13:16
  • Niezłomny: Droga do odkupienia - 2018

    

   Film to kontynuacja pierwszej części pt „Niezłomny’. Po wojnie Louis Zamperinii znany biegacz wraca do domu i zaczyna się koszmar wspomnień. Poznaje kobietę swego życia, myślą, że wszystko się ułoży a tu nic z tych rzeczy. On zaczyna pić żeby zatrzeć wspomnienia. Nie ma pracy. Chce wrócić do biegania, lecz kontuzja mu to uniemożliwia. Ma za sobą wspaniałą żonę, która chce mu pomóc i walczy o niego. Jaki będzie koniec? Zobaczcie sami. Nie ma tylko jednej sceny z pierwszej części. Jak biegnie z ogniem Olimpijskim gdy jest już starszym gościem. Szkoda. Coś przeoczyli. To dopowiadam.

    

   Warto

    

   Ocena 7,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 28 stycznia 2019 13:02
  • Niezłomny - 2014

   Film na podstawie prawdziwej historii w dodatku jest też książka. Na pewno książka jest lepsza, ale film to magia obrazu. Jest to historia Louisa Zamperiniego biegacza pochodzenia włoskiego. Olimpijczyka. Niestety wybucha wojna i jego plany występu na Olimpiadzie legły w gruzach. Zostaje bombardierem w samolocie. Podczas jednego z ataków zostają zestrzeleni nad oceanem. Przez 47 dni dryfują na tratwie, by później wpaść w ręce Japończyków. Tutaj to opowieść raczej dla mężczyzn, bo zaczynają się okrucieństwa zwycięzcy nad więźniem. Nie wiem jak ten człowiek zdołał to przetrzymać. Ja bym się załamał. W każdym razie wojna się kończy. Co dalej? Dalej jest druga część filmu.

    

   Dla mężczyzn

    

   Ocena 7,50

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 28 stycznia 2019 12:59
 • piątek, 25 stycznia 2019
  • Krzyk góry - 2015

   Film, który można polecić. Ma klimat. Zresztą od razu po kilku kadrach to się czuje. Akcja dzieje się w Chinach w XX wieku lata osiemdziesiąte. Góry. Aż wierzyć się nie chce, że tam tak było. A jak teraz? Han Chong poluje na borsuki za pomocą ładunków wybuchowych. Pułapka zabija La, Honga, który niedawno przybył do wioski z żoną niemową. Starszyzna wioski nie chce zawiadamiać milicji, bo boi się, że władze będą się czepiać o inne sprawy. W zamian nakazują naszemu myśliwemu opiekować się wdową i jej dziećmi. No, ale nie można wszystkiego zdradzić. Oglądnijcie film....

    

   Godny polecenia

    

   Ocena 7,50

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   piątek, 25 stycznia 2019 09:38
 • środa, 23 stycznia 2019
 • wtorek, 22 stycznia 2019
  • Bajecznie bogaci Azjaci - 2018

   Rachel Chu mieszka w Nowym Jorku i razem ze swoim chłopakiem leci na ślub jego przyjaciela, który odbędzie się w Singapurze. Nasz Nick tam się urodził i wychowała a na studia posłano go do Stanów. Na miejscu nasza Rachel poznaje rodzinę swego lubego bajecznie bogatych Chińczyków. O tym zapomniał powiedzieć jej Nick. Jest nieziemsko bogaty i ma zostać spadkobiercom tej fortuny. Oczywiści jego matka upatrzyła sobie inną synową, bo ta nie będzie kurą domową. Wszystko kończy się dobrze jak w filmie, ale w życiu na pewno tak by nie było. Nie miejcie złudzeń. Lekki film na popołudnie.

    

   Lekkość

    

   Ocena 6,50

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 stycznia 2019 17:37
 • poniedziałek, 21 stycznia 2019
  • Bohemian Rhapsody - 2018

   Cóż pisać...? To trzeba obejrzeć i tyle. Film o zespole Queen i jego muzyce. No i wokaliście Freddie Mercury. Bo dobrze, że film powstał oby takich było więcej. Ja wiem, że można przyczepić się do filmu, bo ślizga się po epizodach, ale jak to wszystko sfilmować w dwie godziny? Dobrze, że ktoś zaczął tą opowieść, może ktoś kiedyś znowu nakręci coś o Queen i będzie lepiej. Chciałbym, żeby o innych wielkich zespołach też powstały takie obrazy. Tu jest szczególny przypadek, bo wokalista nie żyje. Nie wiem też czy dla niektórych młodych ludzi nie jest to szok, że takie zespoły były w latach 70-dziesiątych, kiedy ich na świecie nie było. I to, jakie to były kapele! To dinozaury muzyki, o których powinno być więcej filmów. To filmy, których koszty na pewno się zwrócą. Niestety te tematy nie są doceniane. Szkoda. Obraz ze wszech miar godny polecenia. A jaka muzyka!!! Dla Rami Maleka przepustka do sławy za główną rolę.

    

   Koniecznie obejrzeć

    

   Ocena 8,5

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   simile60
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 21 stycznia 2019 18:41

Kalendarz

Luty 2019

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Wyszukiwarka

Kategorie

Kanał informacyjnyOpcje Bloxa